رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May
پس از گزارش های مردمی حرف تازه از محلات کم برخوردار؛

شهردار رشت اعلام کرد: انجام فعالیت های عمرانی با اولویت محلات کم برخوردار

در حالی که در روزهای گذشته پایگاه خبری حرف تازه گزارش های مردمی از محلات کم برخوردار را در دستور کار خود قرار داده است شهردار رشت با بیان اینکه یکی از اهداف ما  اولویت قرار دادن محلات کم برخوردار در سال ۱۴۰۰ می باشد از انجام فعالیت های عمرانی با اولویت محلات کم برخوردار خبر داد.

حرف تازه – در حالی که در روزهای گذشته پایگاه خبری حرف تازه گزارش های مردمی از محلات کم برخوردار را در دستور کار خود قرار داده است شهردار رشت با بیان اینکه یکی از اهداف ما  اولویت قرار دادن محلات کم برخوردار در سال ۱۴۰۰ می باشد اعلام کرد: انجام فعالیت های عمرانی با اولویت محلات کم برخوردار خواهد بود.

به گزارش حرف تازه به نقل از شهرداری، شهردار رشت با ابراز تاسف از اینکه مشکلات عدیده ای در مسیر توسعه شهر وجود دارد و شرایط ایده الی برای شهروندان فراهم نیست، گفت: در راستای خدمت رسانی در جهت بهسازی معابر سطح شهر ، در سال گذشته از ابتدای فروردین ماه تا پایان اسفند ماه بیش از ۲۸ هزار تن آسفالت به متراژ  بیش از ۱۷۸ هزار متر مربع در سطح معابر شهر توزیع و اجرا شد.
سید محمد احمدی با بیان اینکه این حجم از آسفالت در حالی اجرا شد که شهرداری رشت با بودجه مصوب ثابت خود به دلیل افزایش ۸ برابری قیمت قیر و همچنین افزایش بهای سایر خدمات با تنگناهای مالی مواجه بود، خاطر نشان کرد: در سال گذشته تمام تلاش خود را بکار بستیم تا با تامین این حجم از آسفالت نسبت به مناسب سازی محیط و روان سازی تردد شهروندان اقدام نماییم.
وی ادامه داد:  در تلاش هستیم با رایزنی های بیشتر و در اختیار گرفتن سهمیه قیر از محل اعتبارات بازآفرینی شهری، اجرای طرح بهسازی معابر را به عنوان یک فعالیت مستمر عمرانی و با نگاه عدالت محور پیگیری کنیم.
شهردار رشت در پایان گفت:  یکی از اهداف ما  اولویت قرار دادن محلات کم برخوردار در سال ۱۴۰۰ می باشد و  در نظر داریم با افزایش کیفی ارائه خدمات، رضایتمندی شهروندان از فعالیت های عمرانی را شاهد باشیم.
شهردار رشت اعلام کرد: انجام فعالیت های عمرانی با اولویت محلات کم برخوردار

شهردار رشت اعلام کرد: انجام فعالیت های عمرانی با اولویت محلات کم برخوردار

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار