رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September

شنیده ها از گزینه ای تکراری برای مدیرعاملی دخانیات گیلان حکایت دارد؛ کاندیدایی برای تمام فصول که گفته می شود این بار برای حضور در راس دخانیات در تلاش است.

حرف تازه – شنیده ها از گزینه ای تکراری برای مدیرعاملی دخانیات گیلان حکایت دارد؛ کاندیدایی برای تمام فصول که گفته می شود این بار برای حضور در راس دخانیات در تلاش است.

تدبیر شرق در این خصوص نوشته است: مدتی است که تغییر مدیریت دخانیات گیلان در محافل استان بگوش می رسد اما آنچه که جالب توجه است مطرح شدن مجدد نامی است که طی چند سال گذشته و پیش از هر انتصابی در گیلان از وی نیز به عنوان گزینه پیشنهادی تصدی سمت نام می برند.
پرویز گلریز مالک کارخانه لوله سازی شمال نامی است که طی چند سال گذشته برای سمت های گوناگونی در استان مطرح شده است.
مدیرعامل اسبق چوکای تالش و پیمانکار سایت نیمه کاره پسماند زباله سراوان که در سمت های پیشین عملکرد قابل توجهی از خود بجای نگذاشته سال قبل و با تغییرات در مدیریت منطقه آزاد انزلی بعنوان گزینه مدیرعاملی این سازمان نیز مطرح بود .
حال باتوجه به قطعی شدن تغییرات در مدیرعاملی دخانیات گیلان شنیده می شود که ایشان بار دیگر در تلاش برای تصدی این شرکت است اما به واقع باید از گلریز این سوال پرسیده شود که با توجه به کدام عملکرد مثبت و درخشان خود در حوزه صنایع و بخصوص شرکت چوکای تالش این بار خود را شایسته مدیرعاملی دخانیات گیلان می داند؟!
شنیده ها از گزینه ای تکراری برای مدیرعاملی دخانیات گیلان

شنیده ها از گزینه ای تکراری برای مدیرعاملی دخانیات گیلان

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار