رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September
چه شورای خوبی داریم ما!

شنیده هایی از استیضاح مجدد شهردار رشت

همزمان با بازدید ۴ عضو شورا همراه شهردار، بار دیگر شنیده هایی از تلاش برای استیضاح مجدد ناصر حاج محمدی شهردار رشت توسط تعدادی از اعضای شورا به گوش می رسد.

اختصاصی حرف تازه – بهنیا ثابت رفتار: در حالی که انتخابات هیئت رئیسه سال پایانی شورا انجام شد و پیش از آن نیز در روزهای اخیر استیضاح شهردار از دستور کار شورا خارج شده بود حالا بار دیگر شنیده هایی از تلاش برای استیضاح مجدد شهردار رشت توسط تعدادی از اعضای شورا به گوش می رسد.

پس از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه سال چهارم شورا، بازدید ۴ عضو شورای شهر (عبدالهی، رسولی، عاقل منش و شیرزاد) از تصفیه خانه شیرابه های زباله و همچنین لندفیل سراوان این پیام را ارسال کرد که حامیان شهردار همان ۴ عضو شورا هستند و شاید بتوان گفت نه یک نفر بیشتر و نه یک نفر کمتر! ۴ نفری که برای ماندن شهردار کافیست اما بسیار شکننده است.
همزمان روز گذشته شنیده هایی نیز به گوش رسید که مخالفین شهردار بار دیگر عزم خود را جزم کرده اند تا در زمانی مناسب یک بار دیگر بخت خود را برای برکناری حاج محمدی امتحان کنند. فارغ از نتیجه تلاششان، این سوال به وجود می آید که با برکناری شهردار دقیقا به دنبال چه چیزی هستند؟ آیا کسانی که مجموع سنشان چند قرن می شود احساس نمی کنند  زمان چندانی به پایان شورا باقی نمانده است و فرصت کار و اجرای پروژه های عمرانی و توسعه ای برای شهردار آینده محدود است؟ آنها بهتر از ما می دانند که مسیر برکناری شهردار و حضور سرپرست و انتخاب شهردار آینده چندین ماه زمان نیاز دارد پس اگر می دانند چرا به دنبال استیضاح هستند؟
پاسخ روشن است. آنها تشنه خدمت هستند. آنها می خواهند در مسیر درست گام بردارند حتی اگر تنها یک روز از شورای پنجم باقی مانده باشد! آنها حاضرند از اندوخته های فردی و اعتبارشان در این مسیر هزینه کنند! آنها نه به دنبال مهره چینی هستند و نه به دنبال تعرفه نیروی جدید برای جذب در شهرداری! آنها نه برایشان فرقی می کند که کدام پیمانکار بیاید و نه برایشان فرقی می کند شهرداری تملک کدام زمین ها را زودتر انجام دهد! حتی انتخابات آتی شورا نیز برایشان اهمیتی ندارد! وقتی اهمیتی ندارد پس چیدن مدیران همسو با خودشان نیز اهمیتی ندارد. آنها با قلبشان تصمیم گرفته اند! دلگرم به این شهردار نیستند و به خاطر من و شما خودشان را به آب و آتش می زنند! آنها منافع شهر را با هیچ چیز معامله نمی کنند!
فقط و فقط به چنین عللی است که برای سومین بار طی ماه های اخیر مساله طرح سوال و یا استیضاح شهردار مطرح می شود! و واقعا چه شورای خوبی داریم ما! خوش به حالمان!!!
شنیده هایی از استیضاح مجدد شهردار رشت

شنیده هایی از استیضاح مجدد شهردار رشت

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار