رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
  • الإثنين ۴ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 18 January
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

شناسایی ۷۰ بیمار کرونایی جدید در گیلان/ ۴۵۰ نفر بستری هستند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به شناسایی و بستری ۷۰ بیمار کرونایی جدید در استان، گفت: در مجموع ۴۵۰ نفر بستری هستند.

حرف تازه – آبتین حیدرزاده ظهر جمعه در گفتگویی اظهار کرد: طی شبانه روز گذشته ۷۰ بیمار کرونایی جدید در استان گیلان شناسایی و در مراکز درمانی و بیمارستان استان بستری شدند.

به گزارش حرف تازه به نقل از مهر ، وی با بیان اینکه اوضاع استان گیلان با وجود نارنجی و زرد بودن شهرها شکننده است، افزود: در این میان شهرستان لاهیجان شرایط خاصی دارد که نیازمند توجه بیشتر شهروندان به رعایت دستور العمل های بهداشتی است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه هم اکنون ۴۵۰ بیمار کرونایی در مراکز درمانی و بیمارستان‌های استان بستری هستند، گفت: برخی از این بیماران دارای شرایط خوبی نبوده و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
وی با بیان اینکه برگزاری دورهمی های خانوادگی و دوستانه از مهم‌ترین عوامل انتقال و شیوع کرونا در استان گیلان است، از شهروندان خواست تا از حضور و برگزاری دورهمی ها جدا خودداری کنند.
حیدرزاده ادامه داد: شهروندان باید همچنان دستور العمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، شستن دست‌ها و استفاده از ماسک در اماکن عمومی و عدم حضور در دورهمی ها را رعایت کنند.
شناسایی ۷۰ بیمار کرونایی جدید در گیلان

شناسایی ۷۰ بیمار کرونایی جدید در گیلان

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار