دیدار اعضای شورا و شهردار منتخب رشت با سردار آقازاده:

شمس شفیعی: درخواست ما پیگیری صدور ابلاغ شهردار منتخب رشت است/ شهردار سابق با مشورت انتخاب شد اما در وزارت کشور با مشکل مواجه گردید!

نشست هم اندیشی اعضای شورا و شهردار منتخب شهر رشت با سردار آقازاده نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی  روز گذشته  جهت حل مشکلات و موانع مدیریت شهری در سالن اجتماعات شورا برگزار شد و در بخشی از آن سید شمس شفیعی اظهار داشت: درخواست ما پیگیری صدور ابلاغ شهردار منتخب رشت است.

حرف تازه – نشست هم اندیشی اعضای شورا و شهردار منتخب شهر رشت با سردار آقازاده نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی  روز گذشته  جهت حل مشکلات و موانع مدیریت شهری در سالن اجتماعات شورا برگزار شد و در بخشی از آن سید شمس شفیعی اظهار داشت: درخواست ما پیگیری صدور ابلاغ شهردار منتخب رشت است.

سید شمس شفیعی نیز در ادامه جلسه بیان داشت: قوانین شوراها در بسیاری از موارد دچار نقص است، چرا که اسناد بالا دستی شورا، مجلس است. ما اعتقاد داریم که باید با نمایندگان محترم مجلس در تعامل بیشتری باشیم.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه  منتخبین مردم رشت، شهردار اسبق را با مشورت دستگاههای نظارتی، نمایندگان محترم مجلس و ارکان این شهر به عنوان شهردار انتخاب نمودند تا به کار سرعت دهند اما متاسفانه در وزارت کشور با مشکل مواجه گردید، افزود: در حال حاضر نیز با توجه به فرصت قانونی داده شده از بین حدود ۵۰ گزینه داوطلب کرسی شهرداری و با شور اعضا محترم شورا به گزینه علوی رسیده ایم و خواهش بنده این است تا در این خصوص هر چه سریعتر تعیین تکلیف گردد تا شهر بدون شهردار نماند . انجام این مهم با توجه به اتفاقات گذشته مدال افتخاری برای نمایندگان ما خواهد بود.

شفیعی در پایان بیان داشت: در بخش پسماند ۱۰۰ میلیارد و تالاب عینک ۵۰ میلیارد و همچنین ۸۰۰۰ میلیارد از بودجه کل کشور برای سال ۱۴۰۰ جهت تراموا و حمل و نقل عمومی کلانشهرها اعتبار دیده شده است که هر استانی می تواند از ردیف ملی آن را برای استان خود جذب نماید، امیدواریم که نمایندگان ما در مجلس در این خصوص سهم قابل توجهی برای شهر رشت جذب نمایند.

شمس شفیعی: درخواست ما پیگیری صدور ابلاغ شهردار منتخب رشت است

شمس شفیعی: درخواست ما پیگیری صدور ابلاغ شهردار منتخب رشت است