شب نامه نویسی و تخریب سازماندهی شده افراد از طریق کانالهای خبری تلگرام

تی تی خبر : اخیرا مدیر اخراجی از خبرگزاری های شاخص در استان گیلان که به دلیل شکایات متعدد ، محکومیت قطعی و شائبه های مالی از او سلب اختیار شد با در اختیار گرفتن چند کانال تلگرامی به همراه تعدادی از مسولین و کارمندان بد سابقه پاره ای از رسانه های زنجیره ای کاسب محور […]

تی تی خبر : اخیرا مدیر اخراجی از خبرگزاری های شاخص در استان گیلان که به دلیل شکایات متعدد ، محکومیت قطعی و شائبه های مالی از او سلب اختیار شد با در اختیار گرفتن چند کانال تلگرامی به همراه تعدادی از مسولین و کارمندان بد سابقه پاره ای از رسانه های زنجیره ای کاسب محور با توهین ،تخریب و انتشار اخبار کذب در صدد خوش رقصی برای کاندیدای منتسب به یک جریان سیاسی و کسب منافع مالی از قبل اوست.

در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و با وجود تاکید مداوم سران جمهوری اسلامی و مسئولین قضائی یک بار دیگر شاهد آن هستیم که فضای تخریب و تهدید از سوی بعضی افراد وابسته به کاندیداها در حال شکل گیری است.

در مواردی شنیده شده که برخی از مدیران سایت های خبری گیلان که از طریق سایت هایشان بیش از این امکان پخش شایعات و تخریب افراد را به دلیل تبعات حقوقی آن ندارند با استفاده از نرم افزار کانال شبکه های اجتماعی و ارتباطی همچون اینستاگرام و تلگرام  اقدام به لجن پراکنی،افترا و توهین های بی حد و حساب به افراد حقیقی و حقوقی در آستانه انتخابات پیش رو کرده اند.کاریکاتور

اخیرا مدیر اخراجی از خبرگزاری های شاخص در استان گیلان که به دلیل شکایات متعدد ، محکومیت قطعی و شائبه های مالی از او سلب اختیار شد با در اختیار گرفتن چند کانال تلگرامی به همراه تعدادی از مسئولین و کارمندان بد سابقه پاره ای از رسانه های زنجیره ای کاسب محور با توهین، تخریب و انتشار اخبار کذب در صدد خوش رقصی برای کاندیدای منتسب به یک جریان سیاسی و کسب منافع مالی از قبل اوست.

از نمونه رفتارها و عملکردهای این کانالها بی حرمتی و توهین و افترا به افراد، فرمانداران، مسئولین استانی، مدیران رسانه ای و رسانه هایشان و برخی کاندیداها و نمایندگان در قالب تصاویر و فیلم است. در نمونه آخر از اینگونه لجن پراکنی های فضای مجازی، این افراد با نشان دادن عکس یادگاری بانوان خبرنگار در کنار یکی از کاندیداهای صومعه سرا به اظهاراتی زشت و زننده علیه آن کاندیدا و بانوان خبرنگار گیلانی دست زدند. البته آنها پیش از این نیز نشان دادند که هیچ ابایی از توهین به زنان و بانوان گیلانی و استفاده از ادبیات مردسالارانه جنسیتی ندارند، به طوری که دختران هنرمند شهر رشت را با کثیف ترین و مشمئز کننده ترین صفات ممکن در مطلبی غرض ورزانه مورد خطاب قرار دادند.
این افراد بیشتر از این که منتسب به جریان خاصی باشند منتسب به منابع نامشروع و فاسدند و به نظر می رسد ضروری است تا هرچه سریعتر نسبت به برخورد با فضای تخریب چنین افرادی و ریشه یابی و شناسایی اربابان سایه نشین آنها اقدام شود.  امید است به «چشم غره» های این افراد توجهی نشود و هرچه سریعتر بساط آن ها جهت برگزاری انتخاباتی آرام و باشکوه برچیده شود.

منبع : گیل خبر