رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • السبت ۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 16 January

عضو شورای شهر رشت گفت: خواهش بنده این است که مکاتبه‌ای با شهرداری رشت شود تا این شبکه با مطالعات جامع تکمیل‌شده و بررسی‌های لازم برای به‌روزرسانی در سال‌های آینده در این شبکه مورد بررسی قرار گیرد.

حرف تازه – رضا رسولی در یکصد و هفتاد و یکمین جلسه شورای شهر رشت بر ضرورت به روز رسانی شبکه جمع آوری آب های سطحی در این شهر تاکید کرد و گفت: این شبکه مادام العمر نیست و باید به روز رسانی شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت  با اشاره به آبگیری معابر شهر رشت پس از بارش باران، گفت: برخی مسائل قابل پیش‌بینی و پیشگیری است، در سال‌های اخیر رقم قابل‌ملاحظه‌ای به‌منظور اجرای پروژه جمع‌آوری روان آب‌های سطحی هزینه شد و شرایط بغرنج پیش از سال ۹۲ کمتر در شهر رشت دیده می‌شود.
وی افزود: اگرچه میزان بارندگی امروز و از حجم طراحی‌شده برای شبکه زیاد بود، اما بنده به‌عنوان یک مهندس باید بگویم که شهرداری رشت می‌بایست در این مورد ورود کند. امروز پیش‌بینی می‌شد با توجه به تغییرات کاربری و ساخت‌وساز در سطح اراضی بالادست در مسکن مهر و قسمت‌های مرتفع‌تر شهر رشت، پیش‌بینی می‌شد که این سیستم جمع‌آوری آب‌های سطحی یک راه‌حل همیشگی و بدون خطا نباشد.
عضو شورای شهر رشت با بیان اینکه شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی مادام‌العمر نیست، گفت: با توجه به افزایش ساخت‌وساز در قسمت‌های جنوبی شهر رشت، ممکن است این شبکه عمر مفیدش به پایان برسد، خواهش بنده این است که مکاتبه‌ای با شهرداری رشت شود تا این شبکه با مطالعات جامع تکمیل‌شده و بررسی‌های لازم برای به‌روزرسانی در سال‌های آینده در این شبکه مورد بررسی قرار گیرد.
شبکه جمع آوری آب های سطحی در رشت مادام العمر نیست و باید به روزرسانی شود

شبکه جمع آوری آب های سطحی در رشت مادام العمر نیست و باید به روزرسانی شود

شورای شهر رشت

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار