محمدحسین واثق کارگرنیا:

شاهد دوره طلایی شورا و شهرداری رشت هستیم | شوقی برای خدمت آمده است

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: اکنون بهترین دوران و دوره طلایی شهرداری رشت در طول عمر شوراهاست و شاید در هیچ دوره‌ای نمی‌توانید ببینید اینقدر ارتباط بین مجموعه شورا و شهرداری به ویژه شهردار محترم نزدیک باشد.

به گزارش حرف تازه، محمدحسین واثق کارگرنیا در جلسه شورای اداری شهرداری با قدردانی از تلاش کارکنان و مدیران شهرداری به ویژه رحیم شوقی شهردار، اظهار کرد: نخستین شورای اداری شهرداری است که شورای ششم رشت حضور پیدا کرده است.

وی، حضور اعضای شورا در جلسه شورای اداری شهرداری به منظور اطلاع از فعالیت‌های شهرداری رشت را حائز اهمیت خواند و افزود: با حضور در جلسه شورای اداری شهرداری از چالش‌های مدیران شهرداری با خبر می‌شویم و این امر در نطق اعضا در صحن شورا اثرگذار است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت، خواستار برگزاری ماهانه جلسه شورای اداری شهرداری با حضور اعضای شورای اسلامی شهر رشت شد و بیان کرد: مدیران و معاونان شهرداری در جلسه شورای اداری مشکلات و روند اجرای برنامه‌ها را بیان می‌کنند و این امر تاثیرگذاری مطلوب‌تری برای اعضای شورا و مدیران شهرداری دارد.

واثق کارگرنیا با بیان اینکه حضور اعضای شورای اسلامی شهر رشت در جلسه شورای اداری شهرداری نشان دهنده کم شدن فاصله بین شورا و شهرداری است، گفت: تعامل دوطرفه موجب ایجاد فضای همدلی کاری می‌شود.

وی تصریح کرد: اکنون بهترین دوران و دوره طلایی شهرداری رشت در طول عمر شوراهاست و شاید در هیچ دوره‌ای نمی‌توانید ببینید اینقدر ارتباط بین مجموعه شورا و شهرداری به ویژه شهردار محترم نزدیک باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید براینکه شهردار رشت به واقع جویای نام نیست، یادآور شد: شوقی برای خدمت آمده، صادقانه و قلبی ورود کرده و در حال فعالیت است.

واثق کارگرنیا، سرنوشت شورا و مدیران شهرداری را به اجرای هشت پروژه طرح میثاق گره خورده دانست و اظهار کرد: به دور از جایگاه شورا، دست تمام مدیران شهرداری را می‌بوسم که به شوقی در اتمام پروژه‌ها کمک کنند.

وی با بیان اینکه کارکنان و مدیران شهرداری در این مجموعه می‌مانند و اعضای شورا می‌روند، افزود: از این فرصتی که برای خدمت به شهروندان در اختیار ما قرار گرفته باید نهایت تلاش و خدمت را انجام دهیم.