رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

سقوط پل روگذر قطار مترو در مکزیکوسیتی پایتخت مکزیک که ساعتی پیش رخ داد، دستکم ۱۵ کشته و بیش از ۷۰ مجروح برجای گذاشته است.

حرف تازه – سقوط پل روگذر قطار مترو در مکزیکوسیتی پایتخت مکزیک که ساعتی پیش رخ داد، دستکم ۱۵ کشته و بیش از ۷۰ مجروح برجای گذاشته است.

به گزارش ایرنا به نقل از منابع خارجی، تصاویر تلویزیون مکزیک و شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که بخشی از این پل روگذر دوشنبه شب که محل عبور واگن‌های قطار بودند تخریب شد.
منابع بیمارستانی از وخامت حال تعدادی ازمجروحان و احتمال افزایش جان باختگان این حادثه خبر داده اند.
شهردار مکزیک در یک پیام توئیتری گفت به سمت محل حادثه در حرکت است. یکی از ویدئو‌های تلویزیون مکزیک نشان داد که این گذرگاه در حال سقوط بر روی خودرو‌های عبوری در جاده زیر آن است.
ویدئوی دیگری نشان داده که نیرو‌های اورژانس و آتش نشان‌ها در صحنه حادثه حاضر هستند و در میان آوار به دنبال افرادی هستند که از این حادثه جان سالم به دربرده اند.
خبرگزاری اسپوتنیک نیز در خبری فوری به نقل از ال پائیس و به نقل از نیرو‌های امدادی تعداد کشته‌های این حادثه را تاکنون دستکم ۱۵ نفر و مجروحان را بیش از ۷۰ نفر اعلام کرد و نوشت: طبق گزارش‌های اولیه، پزشکان و خدمات اورژانس به محل حادثه اعزام شده اند و، کلودیا شین باوم رئیس دولت مکزیکو سیتی در حال عزیمت به منطقه است.
سقوط پل روگذر قطار در مکزیک

سقوط پل روگذر قطار در مکزیک

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار