بابک رمضانی اعلام کرد:

سقوط هفت درخت در باد شدید رشت/ تخریب سربندی یک ساختمان در مسکن مهر

معاون خدمات شهری شهرداری رشت در خصوص خسارات باد اخیر رشت و اقدامات حوزه خدمات شهری گفت: سقوط هفت درخت در باد شدید رشت ، تخریب نمای برخی ساختمانها و یک مورد سربندی ساختمان در رشت از جمله خسارات وارد شده است.

حرف تازه – بابک رمضانی با اشاره به اینکه از پیش از ظهر روز شنبه سوم خرداد ماه ۹۹ نیروهای خدمات شهری، مناطق و آتش نشانی با پیش بینی وضع هوا به وسیله هواشناسی در آماده باش بوده اند، گفت: سقوط هفت درخت در باد شدید رشت ، تخریب نمای برخی ساختمانها و یک مورد سربندی ساختمان در رشت از جمله خسارات وارد شده است.

وی گفت: ۱۱ مورد شکستن درخت و شاخه های بزرگ بر اثر وزش باد شدید در رشت رخ داده که هفت مورد درخت و چهار مورد شاخه بزرگ بوده است.

رمضانی با اشاره به اینکه خوشبختانه در سقوط این درختان و شاخه های سنگین خسارت جانی و مالی به کسی وارد نشد گفت: سقوط هفت درخت و چهار سرشاخه سنگین در بلوار شهید چمران، روبه روی بیمارستان رسول اکرم(ص)، خیابان حافظ، دیانتی، گلسار و تختی رخ داده است.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری رشت سپس از تخریب چهار نمای ساختمان در تختی، خیابان شهدا (دو مورد) و رشتیان و تخریب یک مورد سربندی ساختمان در مسکن مهر رشت خبر داد.

بابک رمضانی همچنین افزود: از شروع وزش باد شدید نیروهای خدمات شهری، مناطق پنجگانه و آتش نشانان در شهر آماده بوده و خدمات رسانی کرده اند و ان شاء الله پس از وزش باد همه مسیرها پاکسازی شده تا در صورت بارش در زمینه ورود آب به منهول های فاضلاب و آبراه ها مشکلی ایجاد نشود و آب گرفتگی به وجود نیاید.

سقوط هفت درخت در باد شدید رشت/ تخریب سربندی یک ساختمان در مسکن مهر

سقوط هفت درخت در باد شدید رشت/ تخریب سربندی یک ساختمان در مسکن مهر