رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 18 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September
هفته 33 لیگ یک؛

سقوط سپیدرود به لیگ دو

تیم فوتبال سپیدرود رشت با شکست خارج از خانه برابر بادران تهران در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابتها به لیگ دسته دو باشگاه های کشور سقوط کرد.

اختصاصی حرف تازه – تیم فوتبال سپیدرود رشت با شکست خارج از خانه برابر بادران تهران در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابتها به لیگ دسته دو باشگاه های کشور سقوط کرد.

عصر امروز در چارچوب رقابت های هفته سی و سوم لیگ دسته یک فوتبال کشور، سپیدرود رشت در تهران با یک گل مغلوب بادران شد و با ۳۰ امتیاز شانس خود برای بقا در لیگ یک را از دست داد و بار دیگر به لیگ دو سقوط کرد.
در این دیدار فرزاد حاتمی در واپسین لحظات برای بادران گلزنی کرد.
 ملوان بندرانزلی در خانه با گل دقایق پایانی مهرداد حیدری مغلوب رایکای بابل شد تا شاگردان نظرمحمدی از منطقه سقوط فاصله بگیرند و تقریبا خیال خود را از لحاظ حفظ سهمیه لیگ یک راحت کنند.
ملوان ۳۴ امتیازی در آخرین دیدار خود در زمین قشقایی شیراز حتی با کسب یک نتیجه مساوی نیز به احتمال فراوان ماندگار خواهد شد و تنها اتفاقات عجیب و غریب در دیدار نیروی زمینی و گل ریحان و برتری با پنج گل به بالای نیروی زمینی بقای این تیم را به خطر خواهد انداخت. نیروی زمینی هم اکنون ۳۲ امتیاز دارد.
اما داماش دیگر نماینده گیلان با گل های محمد غلامی و سجاد موسوی موفق شد با نتیجه دو بر یک از سد قشقایی شیرازعبور کند تا به سومین پیروزی متوالی خود دست یابد. داماش با ۴۲ امتیاز رتبه دوازدهم خود را تثبیت کرده است.
در دیگر دیدارها، مس کرمان در جنگ صعود به لیگ برتر در خانه خود با یک گل مغلوب آلومینیوم اراک شد تا این تیم اراکی در فاصله یک هفته به پایان مسابقات بالاتر از مس کرمان به رده دوم صعود کند. البته مس کرمان در هفته پایانی به مصاف شهرداری تبریز خواهد رفت که شکست های سنگینی را تجربه کرده است و آلومینیوم اراک میزبان داماش گیلان خواهد بود. در حال حاضر مس کرمان و آلومینیوم اراک ۶۰ امتیازی هستند و اراکی ها ۳ تفاضل گل بیشتر دارند.
نود ارومیه نیز با یک گل مقابل مس رفسنجان شکست خورد تا صعود نماینده رفسنجان به لیگ برتر قطعی شود. مس رفسنجان ۶۶ امتیازی شد.
خوشه طلایی هم با دو گل استقلال خوزستان را از پیش رو برداشت تا در هفته پایانی و حداقل روی کاغذ اندک امید ساوه ای ها برای صعود به لیگ برتر باقی بماند. خوشه طلایی ۵۹ امتیاز دارد.
در سایر مسابقات گل ریحان با ۵ گل علم و ادب (شهرداری) تبریز را در هم کوبید. فجر سپاسی ۴ بر ۱ از سد نیروی زمینی گذشت و آرمان گهر سیرجان و هوادار تهران به تساوی بدون گل رضایت دادند.
جدول لیگ آزادگان
تیم
بازیها
برد
مساوی
باخت
گل زده
گل خورده
تفاضل گل
امتیاز
۱
مس رفسنجان
۳۳
۱۹
۹
۵
۵۵
۲۸
۲۷
۶۶
۲
آلومینیوم اراک
۳۳
۱۶
۱۲
۵
۳۹
۲۰
۱۹
۶۰
۳
مس کرمان
۳۳
۱۶
۱۲
۵
۳۹
۲۳
۱۶
۶۰
۴
خوشه طلایی ساوه
۳۳
۱۷
۸
۸
۴۳
۲۴
۱۹
۵۹
۵
بادران تهران
۳۳
۱۶
۶
۱۱
۴۹
۳۷
۱۲
۵۴
۶
هوادار
۳۳
۱۳
۱۳
۷
۴۳
۳۵
۸
۵۲
۷
نود ارومیه
۳۳
۱۳
۱۳
۷
۲۴
۱۷
۷
۵۲
۸
گل ریحان البرز
۳۳
۱۲
۱۴
۷
۳۸
۲۶
۱۲
۵۰
۹
استقلال خوزستان
۳۳
۱۲
۹
۱۲
۳۲
۲۵
۷
۴۵
۱۰
آرمان گهر
۳۳
۱۰
۱۳
۱۰
۴۰
۳۹
۱
۴۳
۱۱
فجر سپاسی
۳۳
۱۰
۱۲
۱۱
۳۳
۳۲
۱
۴۲
۱۲
داماش گیلان
۳۳
۱۱
۹
۱۳
۲۷
۳۴
۴۲
۱۳
قشقایی شیراز
۳۳
۹
۹
۱۵
۳۳
۳۸
۳۶
۱۴
رایکا بابل
۳۳
۷
۱۳
۱۳
۲۸
۳۳
۳۴
۱۵
ملوان
۳۳
۸
۱۰
۱۵
۳۱
۴۰
۳۴
۱۶
نیروی زمینی
۳۳
۸
۸
۱۷
۳۱
۴۵
-۱۴
۳۲
۱۷
سپیدرود رشت
۳۳
۸
۶
۱۹
۲۵
۴۶
-۲۱
۳۰
۱۸
شهرداری تبریز
۳۳
۲
۴
۲۷
۱۴
۸۲
-۶۸
۱۰
سقوط سپیدرود به لیگ دو

سقوط سپیدرود به لیگ دو

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار