مظفر نیکومنش نودهی :

سطح آب زیرزمینی رشت بالا است / بیجار وسط شهر نمی تواند آرامستان شود

تی تی خبر (حرف تازه ) : مظفر نیکومنش نودهی داشتن تالابی مثل عینک را آرزوی بسیاری از شهرها دانست و گفت : اینجا بهترین نقطه برای برندسازی شهر رشت است. خدا به ما لطف داشته است اما ما نتوانسته ایم به درستی مدیریت کنیم. این نقطه از شهر می تواند مرکز ثقل گردشگری و […]

تی تی خبر (حرف تازه ) : مظفر نیکومنش نودهی داشتن تالابی مثل عینک را آرزوی بسیاری از شهرها دانست و گفت : اینجا بهترین نقطه برای برندسازی شهر رشت است. خدا به ما لطف داشته است اما ما نتوانسته ایم به درستی مدیریت کنیم. این نقطه از شهر می تواند مرکز ثقل گردشگری و درامد پایدار برای شهرداری و شهروندان باشد.

وی در ادامه به ارائه مثال هایی از نقاط معروف گردشگری در سایر شهرها که در ابتدا یا وجود خارجی نداشتند و یا مخروبه بودند پرداخت و افزود : استدعا دارم مدیران شهری رشت حتی به صورت تور گردشگری هم که شده بروند و سایر شهرها را ببینند تا کمک فکری و اجرایی برای ما باشد و از ظرفیت های شهر رشت به بهترین شکب استفاده کنیم.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت شبکه های آب و فاضلاب شهری را تهدیدی بزرگ دانست و تصریح کرد : نقاطی را در مناطق حاشیه ای همین شهر سراغ دارم که فاضلاب در کوچه ها بیرون زده است و بچه ها مشغول بازی هستند و در معرض انواع بیماری ها قرار دارند.

مظفر نیکومنش با انتقاد از افزایش آرامستان های داخل شهر گفت : سطح آب های زیر زمینی ما بالا است. در نقاطی به دلیل توسعه و رشد شهری بیجارها به وسط شهر رسیده اند و از امکانات شهری هم برخوردارند و مردم در حال تبدیل بیجار به آرامستان هستند بیجار وسط شهر نمی تواند آرامستان شود. چه کسی مجوز می دهد ؟ ناظر کیست ؟ سمن ها و رسانه ها اعضای شورا و همه مدیران باید فکر درستی را اندیشه کنند.