رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 18 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January

یوسف قیامتیون سرپرست شهرداری لاهیجان از همکاری شهروندان برای اجرای پروژه ممیزی املاک قدردانی کرد.

حرف تازه – یوسف قیامتیون سرپرست شهرداری لاهیجان از همکاری شهروندان برای اجرای پروژه ممیزی املاک قدردانی کرد.

به گزارش حرف تازه به نقل از اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری لاهیجان، یوسف قیامتیون در گفت و گویی اظهار داشت: شهرداری لاهیجان در راستای اجرای ماده ۹ قانون نوسازی و عمران شهری برای به روز رسانی بانک اطلاعات املاک جامع سطح شهر نسبت به تجدید عملیات ممیزی املاک و مستغلات و نقشه برداری هوایی در حال اقدام می باشد.
وی اضافه کرد: کارشناسان ممیزی با ارائه کارت شناسایی معتبر برای متراژ املاک و جمع آوری اطلاعات لازم به در منازل مراجعه کرده تا اطلاعات املاک در سیستم های شهرداری با همکاری شهروندان به روز رسانی شود.
قیامتیون گفت: بررسی سند مالکیت، اجاره نامه، پروانه ساختمان و یا پایان کار، آخرین فیش نوسازی و قبض آب، برق، گاز و تلفن و کارت شناسایی مالک از مدارک مورد بررسی توسط کارشناسان ممیزی شهرداری لاهیجان می باشد.
وی افزود: ارائه عادلانه خدمات شهری در نقاط مختلف سطح شهر، ارائه خدمات سریع تر در هنگام خرید و فروش املاک، کمک به عمران، توسعه و آبادانی هر چه بیشتر شهر به منظور رضایت مندی شهروندان و ثبت تخلفات ساختمانی و افزایش درآمدهای پایدار شهری از اهداف اجرای این طرح می باشد.
سرپرست شهرداری لاهیجان اضافه کرد: طرح ممیزی به صورت منطقه به منطقه در سطح شهر لاهیجان اجرا شده و اطلاع رسانی حضور کارشناسان با نصب بنر در محلات انجام می شود.
سرپرست شهرداری لاهیجان از همکاری شهروندان برای ممیزی املاک قدردانی کرد

سرپرست شهرداری لاهیجان از همکاری شهروندان برای ممیزی املاک قدردانی کرد

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار