دستاوردهای سفر پربار شهردار رشت به پایتخت؛

سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی پروژه رینگ ۹۰ متری/ احداث شهرک صادراتی با مشارکت منطقه آزاد

شکل‌گیری همکاریهای جدید فی‌مابین شهرداری رشت و منطقه آزاد با احداث شهرک صادراتی، تعیین تکلیف اراضی سپیدرود و متعاقب آن سرعت گرفتن عملیات اجرایی پروژه رینگ ۹۰ متری از مهمترین دستاوردهای سفر اخیر و پربار سید امیر حسین علوی شهردار رشت به تهران و رایزنی وی با مسئولان در سطوح ملی است.

حرف تازه – شکل‌گیری همکاریهای جدید فی‌مابین شهرداری رشت و منطقه آزاد با احداث شهرک صادراتی، تعیین تکلیف اراضی سپیدرود و متعاقب آن سرعت گرفتن عملیات اجرایی پروژه رینگ ۹۰ متری از مهمترین دستاوردهای سفر اخیر و پربار سید امیر حسین علوی شهردار رشت به تهران و رایزنی وی با مسئولان در سطوح ملی است.

 سید امیر حسین علوی شهردار رشت روز دوشنبه ۲۰ دی ماه ۱۴۰۰ در سفر به پایتخت با دکتر سعید محمد رئیس مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، کاظمینی قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی و بزرگی مدیرعامل شرکت شهرکهای کشاورزی کشور دیدار و در مورد مهمترین مطالبات شهر رشت رایزنی و تبادل نظر کرد.

بررسی همکاریهای جدید و مشترک شهرداری رشت با منطقه آزاد پیرامون احداث شهرک صادراتی از جمله مهمترین مواردی بود که امروز در خلال گفتگوها و رایزنی‌های سید امیر حسین علوی و دکتر سعید محمد بر آن تاکید شد و توافقات لازم به عمل آمد.

همچنین سید امیر حسین علوی با هدف پیگیری، تعیین تکلیف و الحاق بخشی از اراضی سپیدرود در پروژه رینگ ۹۰ متری دیداری نیز با سردار کاظمینی قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی و بزرگی مدیرعامل شرکت شهرکهای کشاورزی کشور داشت.