رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 15 April

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: ستاد اجرایی فرمان امام و استان قدس بهتر برای اینکه مردم در جریان قرار بگیرند مالیات خود را شفاف سازی کنند.

حرف تازه – نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: ستاد اجرایی فرمان امام و آستان قدس بهتر است برای اینکه مردم در جریان قرار بگیرند مالیات خود را شفاف سازی کنند.

«کاظم دلخوش‌اباتری»، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس، در گفت و گو با خبرنگار برنا در رابطه با پرداخت مالیات از سوی ستاد اجرایی فرمان امام و آستان قدس رضوی گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و آستان قدس مدتی است که مالیات پرداخت می کنند اما نیاز به شفاف سازی دارد و باید به دنبال آن باشیم.
عضو کمیسیون تلفیق در ادامه در رابطه با مالیات های دیده شده در بودجه ۱۴۰۰ بیان ‌کرد: در شرایط فعلی هر چیزی را به عنوان مالیات نباید افزایش داد زیرا بر زندگی مردم تاثیر منفی دارد، افزایش مالیات ها بر کالاهای ضروری مردم اثر مستقیم دارد مانند پتروشیمی ها که سومین رقم در ارزآوری کشور هستند. برخی نمایندگان به جای نظارت به دنبال هستند تا از اینها پول دریافت کنند، افزایش مالیات و یا اخذ مالیات گاهی موجب گرانی کالا ها می شود و در این بین مردم عادی متضرر می شوند. به بخشی از مالیات ها اعتقادی ندارم.
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس افزود: ستاد اجرایی فرمان امام و آستان قدس بهتر است برای اینکه مردم در جریان قرار بگیرند مالیات خود را شفاف سازی کنند.

ستاد اجرایی فرمان امام و آستان قدس مالیات خود را شفاف سازی کنند

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار