رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۵ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 15 June

شروع پخش سریال «زیرخاکی۲» از روز سه‌شنبه به جمعه ۷ خردادماه موکول شد؛ برنامه «عصر» انتخاباتی می‌شود و قرار است مجموعه رادیویی ارگ، احیاء شود.

حرف تازه – پایگاه اطلاع‌رسانی سیما اعلام کرد که مجموعه تلویزیونی «زیرخاکی۲» از سه‌شنبه ۴ خردادماه به آنتن شبکه یک سیما می‌رسد و بنابر اعلام خبرهای جدید از پخش دو قسمت پایانی سریال «احضار» و پخش پشت صحنه این مجموعه و حتی پخش گزیده‌هایی از «زیرخاکی» در چند روز، این سریال از روز جمعه ۷ خردادماه پخش خودش را آغاز خواهد کرد.
در فصل دوم سریال «زیرخاکی» بازیگرانی همچون هومن برق‌نورد، گیتی قاسمی، فروغ قجابگلو، مریم سرمدی و ستاره پسیانی به جمع دیگر هنرمندان آن پیوسته‌اند. داستان فصل اول سریال «زیرخاکی» با تلاش ناکام فریبرز باغ‌بیشه (پژمان جمشیدی) برای خروج از کشور همزمان با آغاز جنگ تحمیلی به پایان رسید.
ویژه‌برنامه انتخاباتی «عصر» نادر طالب‌زاده از شنبه و از شبکه چهار سیما روی آنتن خواهد رفت.
این برنامه بازتولیدی از برنامه «عصر» شبکه افق است که با نگاه و رویکرد انتخاباتی با اجرا و تهیه‌کنندگی نادر طالب‌زاده از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.
بنا بر اعلام، «از مسائل داخلی ایران، مسائل خارج ایران، مباحث اقتصادی، انتخاباتی و منطقه‌ای تا بحران و تزلزل در آمریکا» سلسله مباحثی است که در این برنامه بررسی می‌شود.
«عصر» از اول خردادماه ۱۴۰۰ از شنبه تا پنجشنبه، تا پایان خردادماه، هرشب ساعت ۲۳ در ۲۵ قسمت از شبکه چهار سیما روی آنتن خواهد رفت.
معاون میراث فرهنگی کشور در بازدید از پردیس ارگ معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران، قول مساعد داد تا در جهت احیای ساختمان‌های ارگ و اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، این مجموعه را یاری کند.
در این دیدار، محمد حسن طالبیان، معاون میراث فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با هیأت همراه از پردیس ارگ معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران بازدید کردند که بهانه این دیدار بررسی امکانات برای تأسیس موزه صدا و سیما بود. همچنین ایشان در حاشیه ضمن بازدیدی از اداره کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش با هنرمندان وفرایند تولید نمایش رادیویی آشنا شدند.
در ادامه این بازدید، معاون میراث فرهنگی، ارگ رادیو را از قدیمی‌ترین بنای موجود رسانه ملی و میراث فرهنگی ملی دانست و قول مساعد داد در جهت احیای مجموعه ساختمان‌های ارگ و ساختمان‌های اداره کل هنرهای نمایشی رادیو همکاری‌های لازم را انجام دهد.
محسن سوهانی مدیرکل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش نیز بر اهمیت و لزوم و حفظ مجموعه هنرهای نمایشی رادیو به عنوان یکی از میراث‌های مهم فرهنگی و ملی از نظر سرمایه انسانی و میراث ساختمانی، تأکید و ابراز امیدواری کرد که با رایزنی‌ها و عقد تفاهم‌نامه فی مابین، مجموعه تاریخی ارگ و ساختمان‌های مربوط به اداره کل هنرهای نمایشی رادیو حفظ شده و ارتقاء یابد.
زمان پخش زیرخاکی۲

زمان پخش زیرخاکی۲

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار