رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 27 July

حرف تازه – یک رسانه هلندی از تماس باشگاه آژاکس برای جذب هافبک ایرانی برایتون انگلیس و زمان جدایی جهانبخش از برایتون خبر داد. نشریه «تلگراف» هلند نوشت علی رضا جهانبخش، هافبک ایرانی برایتون از زمان ترک آلکمار و آمدن به لیگ انگلیس ناموفق بوده و نتوانسته مثل گذشته بدرخشد. جهانبخش در ۳۴ بازی برای […]

حرف تازه – یک رسانه هلندی از تماس باشگاه آژاکس برای جذب هافبک ایرانی برایتون انگلیس و زمان جدایی جهانبخش از برایتون خبر داد.

نشریه «تلگراف» هلند نوشت علی رضا جهانبخش، هافبک ایرانی برایتون از زمان ترک آلکمار و آمدن به لیگ انگلیس ناموفق بوده و نتوانسته مثل گذشته بدرخشد.

جهانبخش در ۳۴ بازی برای برایتون تنها ۲ گل به ثمر رساند. هافبک ایرانی در ۸ بازی لیگ جزیره حضور داشته و این درحالی است که ۳ سال از قراردادش باقی مانده است. به نظر می رسد تابستان بهترین زمان برای فروش جهانبخش است.

علی رضا جهانبخش در راه بازگشت به لیگ برتر هلند است و باشگاه آژاکس مشتری جدی این بازیکن است. با انتقال حکیم زیاش به چلسی آژاکس اکنون به یک وینگر نیاز دارد و به نظر می رسد مارک اورماس در تماس با جهانبخش باشد.

هنوز باشگاه هلندی پیشنهاد رسمی ارائه نداده است اما اورماس به صورت غیررسمی با وینگر ایرانی تماس گرفته است. جهانبخش دو سال قبل به برایتون با مبلغ ۲۵ میلیون یورو منتقل شد. هنوز مشخص نیست که آژاکس چه رقمی می خواهد برای این بازیکن پرداخت کند.

جهانبخش اصالتا گیلانی است و سابقه بازی در داماش گیلان را در کارنامه دارد. او از همین تیم رشتی به فوتبال اروپا رفت.

خبرآنلاین

زمان جدایی جهانبخش از برایتون مشخص شد

زمان جدایی جهانبخش از برایتون مشخص شد

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار