روایت پلیس از قتل رومینا توسط پدرش در حویق / جزییاتی تازه از علت قتل

سرپرست معاونت اجتماعی پلیس استان از قتل دختر ۱۴ ساله توسط پدرش در بخش حویق شهرستان تالش و دستگیری قاتل خبر داد.

حرف تازه – سرهنگ مجید رسول‌زاده فرساد در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، روایت پلیس از قتل رومینا اشرفی را اعلام کرد و گفت: به دنبال اعلام خبر وقوع قتل به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با حضور پلیس در محل حادثه و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، مردی ۳۷ ساله دخترش را با وارد کردن ضربات یک جسم تیز و برنده به ناحیه گردن به قتل رسانده است افزود: قاتل در محل وقوع جرم دستگیر شد.

وی بیان داشت: متهم در تحقیقات پلیس، علت و انگیزه قتل دخترش را اختلافات خانوادگی و فرار او از منزل به قصد ازدواج با مردی ۳۰ ساله بر خلاف رضایت او به دلیل اختلاف سنی زیاد عنوان کرد.

سرهنگ رسول‌زاده از تشکیل پرونده و ارجاع به مرجع قضائی خبر داد و افزود: شهروندان در صورت بروز مشکلات فردی یا خانوادگی می‌توانند به مراکز خدمات مشاوره‌ای نیروی انتظامی مستقر در کلانتری‌های نمونه سطح استان مراجعه کنند.

سرپرست معاونت اجتماعی پلیس گیلان در پایان ارتباط منطقی و سالم میان والدین و فرزندان را لازمه یک زندگی موفق و نوید بخش سعادت و خوشبختی آینده فرزندان قلمداد کرد و گفت: ناآگاهی و کم توجهی به احساسات و انتظارات منطقی فرزندان و فقدان یک رابطه صمیمانه میان والدین با آنها به ویژه در سنین نوجوانی و جوانی می‌تواند رفته رفته موجب بیگانگی، سلب اعتماد و گرفتاری‌های جبران‌ناپذیر فردی و اجتماعی برای هردو طرف شود.

گفتنی است، پدر رومینا اشرفی در جنایتی آشکار، گردن رومینای ۱۴ ساله را با داس از تن جدا می‌کند.


بیشتر بخوانید:

قتل فجیع رومینا ۱۳ ساله به دست پدر / سربریدن دختر با داس در تالش + جزییات/ورود ابتکار، بهزیستی و دادستانی به ماجرای قتل رومینا


روایت پلیس از قتل رومینا توسط پدرش در حویق / جزییاتی تازه از علت قتل

روایت پلیس از قتل رومینا توسط پدرش در حویق تالش / جزییاتی تازه از علت قتل