نگاهی به دیدارهای باقیمانده؛

رقابت جذاب در صدر جدول لیگ برتر | دربی، حساس تر از همیشه!

با پایان رقابت های هفته بیست و پنجم، رقابت جذاب در صدر جدول لیگ برتر بین سه تیم سپاهان، استقلال و پرسپولیس شکل گرفت به طوری که فاصله تیم اول و سوم به یک امتیاز کاهش یافت.

به گزارش اختصاصی حرف تازه، در هفته بیست و پنجم لیگ برتر، سپاهان در زمین تراکتور با یک گل شکست خورد تا ۵۲ امتیازی باقی بماند. استقلال در دیداری حساس در زمین آلومینیوم با یک گل به برتری دست یافت تا همانند سپاهان ۵۲ امتیازی شود و پرسپولیس نیز با سه گل مقابل ملوان پیروز شد تا ۵۱ امتیازی شود و در تعقیب سپاهان و استقلال بار دیگر بخت بالایی برای قهرمانی داشته باشد.

رقابت جذاب در صدر جدول لیگ برتر

این در حالی است که پرسپولیس و استقلال در هفته بیست و هفتم باید رودرروی یکدیگر قرار گیرند تا این بار دربی حساس تر از تمام دربی های سال های اخیر برگزار شود و تاثیر مستقیم بر قهرمانی لیگ داشته باشد.

در هفته بیست و ششم، ۲۵ فروردین، مس کرمان میزبان پرسپولیس است. ۲۶ فروردین نیز استقلال در خانه میزبان هوادار است و سپاهان میزبان مس رفسنجان خواهد بود. مس رفسنجان در این فصل سخت می بازد و با ۱۰ گل خورده تا این لحظه بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد.

در هفته بیست و هفتم سوم اردیبهشت پرسپولیس و استقلال به مصاف هم می روند و یک روز بعد سپاهان میزبان ملوان خواهد بود.

در هفته بیست و هشتم، ۱۵ اردیبهشت، نفت مسجد سلیمان ته جدولی میزبان سپاهان خواهد بود. استقلال نیز میزبان نفت آبادان خواهد بود که در رده پانزدهم جدول شانزده تیمی ایستاده است. ۱۶ اردیبهشت نیز پیکان میزبان پرسپولیس است.

در هفته بیست و نهم، ۲۲ اردیبهشت، به طور همزمان مس رفسنجان میزبان استقلال است. سپاهان با پیکان دیدار خواهد داشت و پرسپولیس در تهران با گل گهر سیرجان رقابت خواهد کرد.

در هفته سی ام و پایانی لیگ برتر، ۲۸ اردیبهشت، استقلال و تراکتور، مس کرمان و سپاهان، نساجی مازندران و پرسپولیس، به طور همزمان به رقابت خواهند پرداخت تا تکلیف قهرمان این فصل رقابت های لیگ برتر مشخص شود.

عکس شاخص از ft360