رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 4 August

اختصاصی حرف تازه – مهندس محمد نوری هریس رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهری رشت پس از بازدید از محله دخانیات رشت ضمن رفع موانع موجود جهت انتقال ایستگاه مینی بوس طبق درخواست اهالی محله، راهکارهای پیش رو را ارائه داد. عصر دیروز در پی درخواست اهالی محله دخانیات رشت مبنی […]

اختصاصی حرف تازه – مهندس محمد نوری هریس رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهری رشت پس از بازدید از محله دخانیات رشت ضمن رفع موانع موجود جهت انتقال ایستگاه مینی بوس طبق درخواست اهالی محله، راهکارهای پیش رو را ارائه داد.

عصر دیروز در پی درخواست اهالی محله دخانیات رشت مبنی بر انتقال ایستگاه مینی بوس به انتهای کوچه هفتم، رئیس و کارشناسان سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهری رشت به صورت میدانی از محل مورد نظر شهروندان بازدید به عمل آوردند و سپس با شنیدن دغدغه ها و مشکلات مردم این محله تصمیمات لازم اتخاذ شد.

در پی بازدید مهندس محمد نوری هریس مقرر گردید جلسه ای با حضور مهندس زارع معاون فنی و اجرایی سازمان برگزار شود و طی آن هیئت امنا و بزرگان محل، با در دست داشتن مدارک و مستندات مربوطه نسبت به انتخاب و معرفی مکان مورد نظر برای توقف و دور زدن مینی بوس ها اقدام نمایند.

همچنین مقرر گردید با همکاری اهالی محل، مشکلات موجود با کسانی که مانع تردد مینی بوس ها می شوند رفع شود و سپس با اتخاذ تدابیر لازم از سوی مدیریت سازمان در جلسه ای با حضور معتمدین رانندگان مینی بوس پس از بر طرف شدن مشکلات دو طرف سرویس دهی تا پایان کوچه هفتم برقرار شود.

شایان ذکر است اهالی این محله که در پشت مجتمع دخانیات در ابتدای جاده رشت به فومن واقع است از مدت ها قبل پیگیر انتقال ایستگاه مینی بوس به این نقطه بوده اند و نظر کارشناسان سازمان پیش از این منفی بود؛ اکنون با تاکید رئیس سازمان به منظور رفع مشکلات تردد اهالی محل، بازدید میدانی و امکان سنجی در خصوص چگونگی انتقال ایستگاه مینی بوس صورت گرفته و راهکارهای موجود به اهالی محل اعلام شده است.


بیشتر بخوانید:

عصر امروز رئیس سازمان حمل و نقل رشت از محله دخانیات بازدید خواهد کرد


تصاویر مربوط به این بازدید را در ادامه مشاهده می کنید:

رفع موانع انتقال ایستگاه مینی بوس محله دخانیات رشت در بازدید مهندس نوری هریس رفع موانع انتقال ایستگاه مینی بوس محله دخانیات رشت در بازدید مهندس نوری هریس رفع موانع انتقال ایستگاه مینی بوس محله دخانیات رشت در بازدید مهندس نوری هریس رفع موانع انتقال ایستگاه مینی بوس محله دخانیات رشت در بازدید مهندس نوری هریس رفع موانع انتقال ایستگاه مینی بوس محله دخانیات رشت در بازدید مهندس نوری هریس

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار