رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September
وضعیت سال 92 با وضعیت امروز قابل مقایسه نیست

رضا رسولی: تکنولوژی ساخت تصفیه خانه سراوان بومی است

رضا رسولی عضو شورای شهر رشت، با بیان اینکه تکنولوژی ساخت تصفیه خانه سراوان بومی است از اقدامات انجام شده در طول دوران شهرداری دکتر حاج محمدی برای تصفیه خانه سراوان دفاع کرد.

حرف تازه – رضا رسولی عضو شورای شهر رشت، با بیان اینکه تکنولوژی ساخت تصفیه خانه سراوان بومی است از اقدامات انجام شده در طول دوران شهرداری حاج محمدی برای تصفیه خانه سراوان دفاع کرد.

دکتر رضا رسولی با اشاره به اینکه ساخت این تصفیه خانه در نوع خود یک اختراع است گفت: وضعیت سال ۹۲ که برای اولین بار به سراوان آمدم با امروز قابل مقایسه نیست و امروز خوشحالم از اینکه این کار بزرگ اینجا انجام شده است.
وی با اشاره به رانش کوه زباله در پاییز ۹۶ گفت: قطعاً شهرداری رشت به تنهایی نمی تواند همه اصلاحات لازم در این دفنگاه را انجام دهد و باید مورد حمایت قرار گیرد. من از همه کسانی که زحمت کشیدند و این کار زیربنایی را در جهت توسعه پایدار شهر انجام دادند، به ویژه شهردار محترم تشکر می کنم.
عضو شورای شهر رشت در پایان گفت: این کار باید با توسعه ظرفیت کارخانه کود آلی و همچنین ساخت زباله سوز که عملیات اجرایی آن آغاز شده، تکمیل شود.
رسولی در این بازدید همراه به سه عضو دیگر شورا یعنی حامد عبدالهی، فاطمه شیرزاد و محمدجسن عاقلمنش، شهردار رشت را همراهی می کرد.
رضا رسولی: تکنولوژی ساخت تصفیه خانه سراوان بومی است

رضا رسولی: تکنولوژی ساخت تصفیه خانه سراوان بومی است

شهرداری رشت

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار