رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

شهردار رشت در ادامه رایزنی‌های خود، با رئیس سازمان برنامه و بودجه دیدار کرد و خواستار تخصیص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار به شهرداری برای اجرای پروژه‌های پسماند شد.

حرف تازه – شهردار رشت در سفر به تهران به رایزنی با رئیس سازمان برنامه و بودجه برای تخصیص اعتبارات پروژه های پسماند پرداخت و خواستار تخصیص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار شد.

سید محمد احمدی روز سه‌شنبه ۲۴ فروردین در جلسه با محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه موضوع تخصیص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های پسماند و سایر طرح‌های مرتبط در همین زمینه را مورد پیگیری قرار داد.
شهردار رشت در این دیدار ابتدا در خصوص مشکلات دفن زباله و روند اجرای پروژه‌های حوزه پسماند شهرداری گزارشی را ارائه داد و سپس خواستار مساعدت ویژه سازمان برنامه و بودجه کشور و تخصیص اعتبار برای سروسامان دادن به پروژه‌های حوزه پسماند شد.
لازم به ذکر است، تخصیص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار به شهرداری رشت برای اجرای پروژه‌های پسماند و سایر موضوعات حول این محور مطابق با تبصره ۱۹ از جمله مهم‌ترین موضوعاتی بود که در جلسه با رئیس سازمان برنامه و بودجه توسط سید محمد احمدی مطرح شد و به شکل ویژه مورد پیگیری قرار گرفت.
رایزنی شهردار رشت با رئیس سازمان برنامه و بودجه برای تخصیص اعتبارات پروژه های پسماند

رایزنی شهردار رشت با رئیس سازمان برنامه و بودجه برای تخصیص اعتبارات پروژه های پسماند

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار