دیدار مدیر منطقه ۴ شهرداری رشت با فرماندهی لشکر عملیاتی ۱۶ سپاه قدس استان گیلان

در سومین روز خرداد ماه همزمان با سالروز فتح خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس مدیر منطقه چهار شهرداری رشت با سردار حق‌بین فرماندهی لشکر عملیاتی ۱۶ سپاه قدس استان گیلان دیدار و گفتگو کرد.

حرف تازه – در هفته ای که گذشت و در سومین روز خرداد ماه همزمان با سالروز فتح خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس مدیر منطقه چهار شهرداری رشت با سردار حق‌بین فرماندهی لشکر عملیاتی ۱۶ سپاه قدس استان گیلان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مشترک طرفین در خصوص موضوعاتی پیرامون توسعه و پیشرفت منطقه به تبادل نظر پرداختند.

آرش امیرلو از رشادت‌ها و ایثارگری‌های یادگاران ۸ سال دفاع مقدس سخن گفت و از رزمندگان آن دوران و شاغل در شهرداری منطقه ۴ تجلیل کرد.

فرماندهی لشکر عملیاتی ۱۶ سپاه قدس استان گیلان نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ، تجلیل از ایثارگران و بازگویی رشادتهای آنان را را از اولویت‌های زندگی روزمره خواند و بیان داشت: بیان رشادت های این عزیزان در دفاع از میهن اسلامی برای نسل‌های آینده بسیار حائز اهمیت است.

سردار حق بین در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام «یداله امیرلو» پدر مهندس امیرلو افزود: نسل امروز باید از لحظه لحظه اتفافات آن روز مطلع شوند، چرا که امروز امنیت و آسایش مرزهای ملت ایران اسلامی مدیون از خودگذشتگی های این عزیزان است.

در خاتمه یک جلد کلام ا… مجید به همراه لوح یادبود از طرف مدیریت منطقه ۴ شهرداری رشت تقدیم سردار حق‌بین گردید.