رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
  • السبت ۷ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 24 October

صبح چهارشنبه دیدار و جلسه ای به منظور هماهنگی بیشتر جهت اجرای برنامه های مشترک، میان مدیر منطقه سه شهرداری رشت با مدیر کل صدا و سیمای استان گیلان برگزار گردید.

حرف تازه – صبح چهارشنبه دیدار و جلسه ای به منظور هماهنگی بیشتر جهت اجرای برنامه های مشترک، میان مدیر منطقه سه شهرداری رشت با مدیر کل صدا و سیمای استان گیلان برگزار گردید.

در این جلسه که در در دفتر مدیر کل صدا و سیمای استان گیلان برگزار شد ، هماهنگی های لازم درخصوص همکاریهای مشترک رسانه ای منطقه سه شهرداری و صدا‌ و سیما به عمل آمد.
در ابتدای جلسه ، طیبه بینا مدیر منطقه سه شهرداری رشت با تأکید بر نگاه حقوق شهروندی خاطر نشان کرد : بحث درآمدی و ساخت و ساز در مناطق شهرداری بسیار حایز اهمیت میباشند و در همین راستا صدا و سیما میتواند با تعامل بیشتر در این خصوص به مناطق یاری رساند.
در ادامه جلسه دکتر محمد باقر باقرزاده مدیر کل صدا و سیمای استان گیلان ، نهاد مدیریت شهری را نهادی مهم قلمداد نمود و اظهار داشت : تمرکز مدیریت شهری بر روی کارها موثر است و صدا و سیما در همه موضوعات از جمله موارد شهری به وظایف ذاتی خود عمل می کند.
قابل ذکر اینکه معاون شهرسازی و معماری ، مدیر حراست ، مدیر بازرسی ، مدیر بودجه منطقه سه شهرداری رشت و مدیر حقوقی صدا و سیمای استان گیلان در این جلسه حضور داشتند.
دیدار مدیر منطقه سه شهرداری رشت با مدیر کل صدا و سیمای استان گیلان

دیدار مدیر منطقه سه شهرداری رشت با مدیر کل صدا و سیمای استان گیلان

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار