رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

صبح امروز طیبه بینا، مدیر منطقه سه شهرداری رشت به مناسبت هفته دفاع مقدس با روسای نیروی انتظامی و پلیس راهور مناطق دو و سه به مناسبت هفته نیروی انتظامی دیدار و گفتگو کرد.

حرف تازه – در دیدار دیدار طیبه بینا با روسای نیروی انتظامی و پلیس راهور مناطق دو و سه، مدیر منطقه سه شهرداری رشت ، اظهار داشت: هفته ناجا فرصت مغتنمی برای بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان نظم و امنیت و یادآوری خدمات بزرگ و قدردانی از یکایک فرماندهان ، مدیران عزیزی که ماموریت خطیر خویش را به انجام رسانده و میرسانند.

طیبه بینا با اشاره به خدمات مطلوبی که در پرتو همکاری و مشارکت شهرداری و نیروی انتظامی و پلیس راهور به شهروندان ارائه میگردد ، اذعان داشت : تلفیق خدمات این دو نهاد موجب شده آرامش و خدمات مدیریت شهری شهروندان در شهر رشت بیش از پیش تامین شود.
وی خاطر نشان کرد : پرسه سختی به اینجانب و همکاران من گذشته است تا جلوی خلاف سازها در دو منطقه تا حد زیادی گرفته شود و در مباحث مشاغل مزاحم ، نیازمند همکاری و حمایت نیروی انتظامی هستیم.
بینا در خصوص معتادان متهاجر و کودکان کار نیز افزود : در سالهای گذشته اماکنی برای اسکان معتادان متهاجر و کودکان کار از سوی شهرداری رشت تاسیس گردیده است.
در ادامه روسای نیروی انتظامی و پلیس راهور نیز پیشنهاداتی در خصوص ساماندهی دستفروشان ، احیا موارد ترافیکی ، هماهنگی در خصوص اصلاحات هندسی ، پلمب نمایشگاه داران ، اضافه شدن تابلوهای اخبار ، مشکلات آسفالت خیابان فرسوده ، اصلاح رنگ آمیزی خط کشی خیابانها و … ارائه دادند.
در پایان این دیدار ، از روسای نیروی انتظامی و پلیس راهور تجلیل گردید.

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار