رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

دکتر رضا جمشیدی چناری دانشیار گروه عمران دانشگاه گیلان به عنوان عضو هیات تحریریه یا Editorial Board یک ژورنال تحقیقاتی بین المللی منصوب شد.

اختصاصی حرف تازه –  دکتر رضا جمشیدی چناری دانشیار گروه عمران دانشگاه گیلان به عنوان عضو هیات تحریریه یا Editorial Board یک ژورنال تحقیقاتی بین المللی منصوب شد.

این عضو هیات علمی که رئیس شورای چهارم رشت بود و در انتخابات شوراهای سال ۹۲ حدود ۲۵ هزار رای از مردم شهر رشت کسب نمود و عضو و رئیس شورای شهر رشت دردوره چهارم گردید سال ۹۸ ایران را به منظور یک ماموریت علمی و پژوهشی به مقصد کانادا  ترک نمود و هم اکنون در مرکز ژئومهندسی که به صورت مشترک توسط دانشگاههای کوئینز و کالج مهندسی ارتش کانادا اداره میشود مشغول تحقیقات پیشرفته بر روی خاکهای مسلح میباشد.
در آخرین دستاورد پژوهشی ایشان موفق شد در کنار اسامی بین المللی آمریکای شمالی، اروپا و ژاپن قرار گرفته و نامشان در لیست هیات تحریریه مجله تحقیقاتی Geosynthetics International که ژورنال رسمی انجمن بین المللی ژئوسنتتیک میباشد و توسط نظام مهندسی ساختمان بریتانیا منتشر میشود ثبت گردید. این مجله از ژورنالهای با رتبه بندی Q1 در رشته مهندسی عمران میباشد که تازه ترین تحقیقات در ارتباط با مصالح نوین در مهندسی عمران را چاپ مینماید.

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار