رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 26 November

در حکمی از سوی علی اقدامی ؛ دبیر کل مجمع ملی سازمانهای مردم نهاد جوانان کشور دو جوان گیلانی مشاور و مدیر روابط عمومی مجمع عالی جوانان کشور شدند.

حرف تازه – به گزارش روابط عمومی مجمع ملی جوانان، در حکمی از سوی علی اقدامی ؛ دبیر کل مجمع ملی سازمانهای مردم نهاد جوانان کشور ، علیرضا بابایی به عنوان “مشاور دبیرکل در امور رسانه‌ و ارتباطات” و محمد جواد کوچک پور به عنوان “مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی ” انتخاب شدند.

در بخشی از این احکام آماده است:
نظر به تعهد ، تجربیات و سوابق ارزشمند جنابعالی با استناد به بند ۱۰ ماده ۱۴ اساسنامه مجمع ملی سازمانهای مردم نهاد جوانان ، به موجب این حکم به مدت یکسال به عنوان مشاور دبیرکل در امور رسانه و ارتباطات منصوب می شوید.
امید است تا با استعانت از ایزد منان و با همت، درایت و پشتکار، در به ثمر رسیدن اهداف عالی مجمع ملی جوانان و فرامین رهبر فرزانه انقلاب بخصوص اجرای سیاست‌های مرتبط با حوزه جوانان و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، با همدلی، تلاش و مساعدت کلیه همکاران ارجمند، معاونت‌ها و مشاوران ، گام‌های مؤثری در جهت اعتلای حوزه سازمان‌های مردم نهاد جوانان و خدمت به جوانان عزیز ایران اسلامی بردارید.
از درگاه خداوند متعال و مهربان توفیقات روز افزون جنابعالی در تحقق منویات مقام معظم رهبری ((مدظله العالی)) و انجام وظایف محوله مسالت دارم .
گفتنی است محمد جواد کوچکپور دانشجو دکتری مهندسی برق الکترونیک بوده و عضو سازمان بین المللی دانشگاهیان isic است ، وی در کارنامه خود سوابقی همچون مشاوره ی برندینگ دها مجموعه ، موسسه ، کارخانه و شرکت اقتصادی ، فرهنگی ، هنری و بازرگانی را داراست.
کوچکپور همچنین توانسته است گواهینامه بین المللی آکادمی IQS انگستان را در حوزه برندینگ کسب کند و به عنوان جوانان برتر کارآفرین‌کشور در سال ۹۷ انتخاب شود.
شایان ذکر است که علیرضا بابایی نیز کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی بوده و از فعالان حوزه رسانه در یک دهه اخیر است ، وی سوابقی همچون اجرا در رادیو و تلوزیون ، کارشناس و مشاور روابط عمومی در مجموعه های مختلف اقتصادی و فرهنگی ، فعالیت رسانه ای در حوزه مطبوعات و خبرگزاری های برتر، سالها تجربه روزنامه نگاری، خبرنگاری و همچنین دبیری و سردبیری و عضویت در هیات تحریریه ی رسانه های مختلفی را داراست.
بابایی در حال حاضر مسئول روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ هپی لند است و عضویت در هیات مدیره مدرسه عالی ارتباطات را در رزومه خود دارد و می توان به سوابق دیگر او در حوزه پژوهش ارتباطات ملی و آموزش دروس ارتباطات و چاپ مقالات و محتواهای رسانه ای اشاره کرد.
دو جوان گیلانی مشاور و مدیر روابط عمومی مجمع عالی جوانان کشور شدند

دو جوان گیلانی مشاور و مدیر روابط عمومی مجمع عالی جوانان کشور شدند

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار