رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September

حرف تازه – حسن جوری، دبیر نمایشگاه ملی گروهی ۳۰ عکاس گفت: این نمایشگاه شامل ۳۰ عکس با موضوعات مستند، مفهومی، پرنده نگری، طبیعت و آسمان شب در ابعاد ۳۰ در ۴۰ سانتیمتر به صورت رنگی و سیاه و سفید در قاب ۴۰ در ۵۰ از ۳۰ عکاس است. وی، تلاش عکاسان این مجموعه را […]

حرف تازه – حسن جوری، دبیر نمایشگاه ملی گروهی ۳۰ عکاس گفت: این نمایشگاه شامل ۳۰ عکس با موضوعات مستند، مفهومی، پرنده نگری، طبیعت و آسمان شب در ابعاد ۳۰ در ۴۰ سانتیمتر به صورت رنگی و سیاه و سفید در قاب ۴۰ در ۵۰ از ۳۰ عکاس است.

وی، تلاش عکاسان این مجموعه را پس از گذشت ماه‌ها در ژانر‌های مختلف ستودنی خواند و افزود: برای دومین سال پیاپی گرد هم آمدیم تا نگاهمان را به هنردوستان هدیه کنیم.

جوری، مهم‌ترین هدف برگزاری نمایشگاه را همبستگی میان عکاسان و انجام دادن کار گروهی دانست و تصریح کرد: در ۳۰ عکاس، معروف بودن مهم نیست، نگاه‌ها و قاب‌ها سخن برای گفتن دارند؛ عکاسان از نقاط مختلف ایران گردهم آمدیم تا از اقلیم و نگاه عکاسانه شخصی جدا شویم و در مجموع یک گروه ایرانی باشیم.

دبیر نمایشگاه ۳۰ عکاس افزود: این نمایشگاه عکس، روز شنبه ۱۸ آبان ساعت ۱۸ به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

جوری گفت: این نمایشگاه از تاریخ ۱۸ تا ۲۳ آبان‌ماه، صبح‌ها از ساعت ٩ تا ۱۳ و عصر‌ها از ساعت ١۵ تا ١٩ در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا(ص) رشت پذیرای علاقه‌مندان به هنر عکاسی خواهد بود.

هنرمندان عکاس که عکس‌هایشان در این نمایشگاه دیده خواهد شد عبارتند از: حسن جوری از رشت، مرتضی بوداغی از رامسر، محسن سید کاظمی از تهران، رضا رادمرد ندافی از رشت، سلیمان حسنی از یاسوج، امید چائی پز از لاهیجان، مهدی بهاری از تهران، علی پیشگاهی از اصفهان، محمد ثابتی خواه از ماسوله، محسن بی آزار از رشت، مجید عاشوری از رشت، حسین پورحسن از رشت، امیر حسین عاشوری از رشت، آرمان خاضع نیا از رشت، فرهاد پور نصیری از رشت، محمدصالح زاده از رشت، محمدرضا سلطانی از رشت، محمدآقاجانی از مشکین شهر، حسن حاتمیان از شهسوار، سپهر مجیدیان از اراک، مهدی نیک نژاد از رشت، محمد آئین پرست از رشت، بهمن رمضانی از رشت، حسین ریاحی از رشت، امیر آقایی از رشت، مهدی سادین از گلستان، مهناز سیف از اصفهان، زهرا جوری از رشت، پریا خوشدل از آستانه، لیلا سیدعلیزاده از تبریز.

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار