اظهارات سید کاظم دلخوش در جمع مردم صومعه سرا:

همه چیز را برای خودمان می خواهیم / اصل عدالت در برابر دولت رعایت شود/ دوستان شورا فکر می کنند آش نذری است!

حرف تازه (تی تی خبر) : سید کاظم دلخوش اباتری در جمع مردم صومعه سرا در انتقاد به اینکه مدیران امروز جوانان را برای نسل بعدی مدیریتی آماده نمی کنند گفت : اگر من امروز نماینده ام برای خودم تلاش می کنم تلاش نمی کنم.به جوانان مستعد آنطور که باید کمک نمی کنم که رشد […]

حرف تازه (تی تی خبر) : سید کاظم دلخوش اباتری در جمع مردم صومعه سرا در انتقاد به اینکه مدیران امروز جوانان را برای نسل بعدی مدیریتی آماده نمی کنند گفت : اگر من امروز نماینده ام برای خودم تلاش می کنم تلاش نمی کنم.به جوانان مستعد آنطور که باید کمک نمی کنم که رشد کنند و فردا آنها نماینده این شهر شوند. همه چیز را برای خودمان می خواهیم.

نماینده مردم صومعه سرا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت رعایت اصل عدالت تصریح کرد : در مجلس از دولت دفاع می کنیم می گویند شما که جایی بر علیه دولت نقد کرده ای! من قسم خوردم حرف مردم را به درستی پشت تریبون بزنم. جایی که تیم اقتصادی دولت ضعیف عمل می کند باید گفت و جایی هم که وزارت امور خارجه عملکرد خوبی دارد باید گفت. اصل عدالت این است. همه باید اینطور باشیم.

وی تصریح کرد : نباید یا بر علیه دولت شمشیر برداریم یا چاکر و نوکر دولت باشیم!

سید کاظم دلخوش در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات موجود و تلاش های صورت گرفته در اظهاراتی عجیب گفت: دوستان شورا فکر می کنند آش نذری است! ممکن است زود تمام شود! کاسه ها را جلو می آورند! ما را خسته کردند! کمی تحمل کنند مشکلات را حل می کنیم!

فایل صوتی این سخنرانی در کانال تلگرامی حرف تازه در دسترس است.