دلمان خنک شد!

تی تی خبر :  ژاپن حریف ایران در مرحله حذفی رقابت‌های مقدماتی راه‌یابی به المپیک ۲۰۱۶ موفق شد در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی عربستان را شکست دهد. به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، در ادامه پیکارهای مقدماتی راه‌یابی به المپیک ۲۰۱۶ ژاپن و عربستان از گروه B به مصاف هم […]

تی تی خبر :  ژاپن حریف ایران در مرحله حذفی رقابت‌های مقدماتی راه‌یابی به المپیک ۲۰۱۶ موفق شد در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی عربستان را شکست دهد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، در ادامه پیکارهای مقدماتی راه‌یابی به المپیک ۲۰۱۶ ژاپن و عربستان از گروه B به مصاف هم رفتند که سامورایی‌های آبی موفق شدند با نتیجه دو بر یک پیروز شوند.

در این دیدار ایشیما در دقیقه ۳۱ و ایدگوچی ۵۳ برای ژاپن گل زدند و تک گل عربستان توسط عبدالله مدو از روی نقطه پنالتی زده شد.

ژاپن که پیش از این به مرحله حذفی صعود کرده بود با این برد ۹ امتیازی شد و با اقتدار روز جمعه به مصاف شاگردان خاکپور خواهد رفت.

در دیگر دیدار این مسابقه تیم های کره شمالی و تایلند به تساوی دو بر دو رسیدند. با این نتایج، شرایط عربستان و کره شمالی کاملا مشابه یکدیگر بود و هر دو ، فقط دو امتیاز داشتند و تفاضل گل آن ها هم برابر بود. کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که کره شمالی به دلیل دریافت کارت زرد کمتر نسبت به عربستان، به مرحله بعد صعود کرده است. با این حساب کره شمالی حریف قطر، تیم اول گروه ایران شد.

جدول قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا (۲۰۱۶) – گروه A

قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا گروه A
تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ قطر ۳ ۳ ۰ ۰ ۹ ۴ ۵ ۹
۲ ایران ۳ ۲ ۰ ۱ ۶ ۴ ۲ ۶
۳ سوریه ۳ ۱ ۰ ۲ ۵ ۷ ۳
۴ چین ۳ ۰ ۰ ۳ ۴ ۹ ۰

جدول قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا (۲۰۱۶) – گروه B

قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا گروه B
تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ ژاپن ۳ ۳ ۰ ۰ ۷ ۱ ۶ ۹
۲ کره شمالی ۳ ۰ ۲ ۱ ۵ ۶ ۲
۳ عربستان ۳ ۰ ۲ ۱ ۵ ۶ ۲
۴ تایلند ۳ ۰ ۲ ۱ ۳ ۷ ۲

 جداول از ورزش سه