رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کاندیداهای انتخابات هرچه سریع تر تکلیف اذهان عمومی را روشن کنند و وارد بحث های کارشناسی و ارایه برنامه عملکردی شوند.

حرف تازه – سید کاظم دلخوش سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کاندیداهای انتخابات هرچه سریع تر تکلیف اذهان عمومی را روشن کنند و وارد بحث های کارشناسی و ارایه برنامه عملکردی شوند.

سید کاظم دلخوش اباتری در گفت وگو با ایسنا، درباره راهکارهای افزایش انگیزه مردم برای مشارکت در انتخابات پیش رو، بیان کرد: در بحث انتخابات ریاست جمهوری، باید کسانی که قصد ورود به عرصه انتخابات را دارند هرچه سریع تر تکلیف خود را مشخص کنند و هرچه سریع تر اذهان عمومی را از سردرگمی خارج کنند.
وی در ادامه با بیان اینکه تنها حدود دوماه دیگر تا انتخابات فرصت باقی است، تاکید کرد: باید هرچه سریع تر زمینه برای معرفی چهره ها به مردم فراهم شود و باید مناظرات و بحث های کارشناسی از الان آغاز شود و دیدگاه چهره ها و جریانات مختلف برای مردم تبیین شود.
نماینده مردم صومعه سرا با اشاره به انتخابات شوراهای شهر و روستا نیز گفت: از زمانی که شوراها در حال شکل گیری هستند از طریق دستگاه های نظارتی و اجرایی باید آموزش ببینند که در طول دورانی که عضو شورا هستند خطایی از آن ها سر نزده و بدانند که چگونه عملکردی باید داشته باشند. ارتقای عملکرد شوراها خود عاملی مشوق برای حضور مردم در این انتخابات است.
دلخوش اظهار کرد: از سوی دیگر دستگاه های مسئول ذی ربط در شرایط فعلی برای حضور بیشتر مردم باید نسبت به ثبت نام داوطلبین شوراها آسان تر برخورد کنند چراکه شوراهای شهر و روستا با مجلس شورای اسلامی متفاوت است.
دلخوش: کاندیداهای انتخابات هرچه سریع تر تکلیف اذهان عمومی را روشن کنند

دلخوش: کاندیداهای انتخابات هرچه سریع تر تکلیف اذهان عمومی را روشن کنند

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار