رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 4 August

حرف تازه – سید کاظم دلخوش اباتری با اشاره به راهکارهای تحول اقتصادی در کشور و با بیان اینکه پول مشترک منطقه ای بسیاری از مشکلات اقتصادی را رفع می کند، گفت: در نشست امروز نمایندگان مجلس با رهبر معظم انقلاب نکات خوبی درباره اولویت کنونی مجلس مطرح شد که تحقق آن وضعیت اقتصادی کشور […]

حرف تازه – سید کاظم دلخوش اباتری با اشاره به راهکارهای تحول اقتصادی در کشور و با بیان اینکه پول مشترک منطقه ای بسیاری از مشکلات اقتصادی را رفع می کند، گفت: در نشست امروز نمایندگان مجلس با رهبر معظم انقلاب نکات خوبی درباره اولویت کنونی مجلس مطرح شد که تحقق آن وضعیت اقتصادی کشور را بهبود می بخشد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مشکل اشتغال، بازار بورس، بازار ارز و سکه و مشکل معیشتی مردم از دغدغه های رهبر معظم انقلاب در سال های گذشته محسوب می شود، حال اگر بنا باشد که مجلس یازدهم در راستای رفع مشکلات گام بردارد، باید به صورت تخصصی عمل کند.

کمیسیون های تخصصی باید راه کارهای مناسب را برای بهبود وضعیت اقتصادی تدوین کنند

وی افزود: کمیسیون های تخصصی باید راه کارهای مناسب را برای بهبود وضعیت اقتصادی تدوین کنند، از طرف دیگر برای رفع مشکلات باید تمام مسائل داخلی و خارجی مورد بررسی قرار گیرد. از این رو مدیری می تواند به درستی عمل کند که تمام شرایط و جوانب را ببیند.

دلخوش اباتری ادامه داد: یکی از راه کارهای تحول اقتصادی، اجرای درست اصل ۴۴ قانون اساسی است، در این رابطه مجلس قوانین لازم را تدوین و تصویب کرده و این قانون یکی از مترقی ترین قوانین کشور است، اما متأسفانه به درستی این قانون اجرایی نشد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: رهبر معظم انقلاب در سال های گذشته بر ضرورت ایجاد واحد پول مشترک میان کشورهای منطقه ای تأکید کردند، اما متأسفانه این برنامه نیز عملیاتی نشد، این در حالی است که تحقق آن می توانست بسیاری از مشکلات کنونی کشور را رفع کند.

دلخوش: پول مشترک منطقه ای بسیاری از مشکلات اقتصادی را رفع می کند

دلخوش: پول مشترک منطقه ای بسیاری از مشکلات اقتصادی را رفع می کند

خانه ملت

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار