رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 4 August
فراکسیون ورزش مجلس یازدهم هرچه سریع تر تشکیل شود

دلخوش: نباید ظرفیت های قانونی حوزه ورزش مغفول بماند

حرف تازه – سیدکاظم دلخوش اباتری با بیان اینکه تشکیل فراکسیون ورزش می‌ تواند در حوزه ورزش بسیار مفید و مثمر ثمر باشد، عنوان کرد: فراکسیون ورزش می‌تواند در حوزه قانونگذاری و نظارت کمک حال حوزه ورزش کشور باشد. نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: یکی از اقدامات مهمی که در […]

حرف تازه – سیدکاظم دلخوش اباتری با بیان اینکه تشکیل فراکسیون ورزش می‌ تواند در حوزه ورزش بسیار مفید و مثمر ثمر باشد، عنوان کرد: فراکسیون ورزش می‌تواند در حوزه قانونگذاری و نظارت کمک حال حوزه ورزش کشور باشد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: یکی از اقدامات مهمی که در فراکسیون ورزش نسبت به آن تصمیم گیری شد، اختصاص ۰٫۲۷ درصد مالیات بر ارزش افزوده به حوزه ورزش بود که با این تصمیم پروژه‌‎های ورزشی در سراسر کشور به شکل جدی تقویت شدند.

وی افزود: علاوه بر این سرمایه‌گذاران می‌توانند ۲۵ درصد هزینه قطعی مالیاتی را با نظر  وزیر ورزش و جوانان به حوزه ورزش پرداخت کنند و همه این تصمیمات در فراکسیون ورزش برای تقویت حوزه ورزش اتخاذ شد.

دلخوش اباتری، یکی دیگر از اقدامات مهم فراکسیون ورزش در دوره گذشته را مصوبه واگذاری دو باشگاه بزرگ استقلال و پرسپولیس برشمرد و گفت: نهایتا قرار شد پس از برگزاری جلسات در فراکسیون این واگذاری از طریق بورس انجام شود.

وی با یادآوری اینکه واگذاری این باشگاه‌ها باید به خود هواداران باشد، افزود: این مهم به این دلیل باید محقق شود که ما نتوانستیم اهلیت یک فرد را برای واگذاری این دو باشگاه احراز کنیم لذا امیدواریم این واگذاری به بهترین نحو به خود مردم انجام شود.

نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس دهم با بیان اینکه البته این مصوبات به درستی اجرا نشده و از ظرفیت‌های قانونی به خوبی استفاده نشد، اظهار امیدواری کرد که در مجلس یازدهم نیز فراکسیون ورزش با استفاده از ظرفیت تمامی نمایندگان تشکیل و کمک حال حوزه ورزش در آینده باشد.

دلخوش: نباید ظرفیت های قانونی حوزه ورزش مغفول بماند

دلخوش: نباید ظرفیت های قانونی حوزه ورزش مغفول بماند

خانه ملت

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار