دلخوش عضو کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی شد

سید کاظم دلخوش اباتری نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی عضو کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی شد.

اختصاصی حرف تازه – سید کاظم دلخوش اباتری نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی عضو کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی شد.

به گزارش حرف تازه، عصر دیروز و با برگزاری جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، کمیته 15 نفره ای از نمایندگان به منظور تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی تشکیل شد.
صنعت خودروسازی و مسائل پیرامون آن، حواشی فراوانی را در ماه های اخیر رقم زده که نارضایتی مردم را نیز در پی داشته است.
برخی نمایندگان نیز در این خصوص مواضعی انتقادی داشته اند و اکنون با تشکیل این کمیته انتظار می رود نظارت بیشتری بر نحوه عملکرد این حوزه صورت گیرد و به شائبه های به وجود آمده پاسخ داده شود.
علاوه بر دلخوش که به عنوان تنها نماینده استان گیلان در این کمیته حضور دارد روح اله ایزدخواه، بهزاد رحیمی، سیدناصر موسوی لارگانی، حجت اله فیروزی، مهدی عسگری، علی اکبر کریمی، سیدعلی موسوی، معصومه پاشائی بهرام، علیرضا سلیمی، روح اله عباس پور، علی جدی، فرهاد طهماسبی، محسن علیزاده و مجتبی یوسفی نیز عضو کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی خواهند بود.
شایان ذکر است سید کاظم دلخوش، نماینده ادوار هفتم، هشتم، دهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه صومعه سرا بوده است و هم اکنون عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 و سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی است.
دلخوش عضو کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی شد

دلخوش عضو کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی شد