رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
  • السبت ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Saturday 8 August

دلخوش نماینده مردم شریف صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی خواستار شکایت ایران از آمریکا بابت تعرض به هواپیمای ماهان شد.

حرف تازه – سید کاظم دلخوش نماینده مردم شریف صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی خواستار شکایت ایران از آمریکا بابت تعرض به هواپیمای ماهان شد و گفت: هدف آمریکا از تعرض به هواپیمای مسافربری ماهان خدشه دار کردن و اخلال در روابط ایران، سوریه و لبنان بود.

سیدکاظم دلخوش اباتری روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا با اشاره به ایجاد مزاحمت دو فروند جنگنده آمریکایی برای هواپیمای مسافربری شرکت ماهان در آسمان سوریه این اقدام را مشابه رفتار آمریکا در دوران دفاع مقدس و هدف قراردادن هواپیمای مسافربری ایرانی بر فراز آب‌های نیلگون خلیج فارس و کشتن ۲۹۰ تن از مسافران این هواپیما عنوان کرد.
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، بیشتر پروازهای جمهوری اسلامی ایران به سوریه را زیارتی عنوان کرد و با احمقانه توصیف کردن این اقدام جنگنده‌های آمریکایی، گفت: این  حادثه نشان می‌دهددشمن در ضعف قرار دارد.
عضو مجمع نمایندگان استان گیلان ، خواستار شکایت و احقاق حق جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین المللی شد و افزود: هدف اصلی آمریکایی ‌ها به اشتباه انداختن خلبان هواپیمای مسافربری ایران و ایجاد فاجعه انسانی بود تا رابطه کشورهای ایران، سوریه و لبنان خدشه دار شود.
دلخوش خواستار شکایت ایران از آمریکا بابت تعرض به هواپیمای ماهان شد

دلخوش خواستار شکایت ایران از آمریکا بابت تعرض به هواپیمای ماهان شد

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار