رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۸ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 2 March

درحالی که برخی معتقند نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با ادبیاتی توهین آمیز به نماینده ولی فقیه در گیلان اهانت کرده است، دلخوش این موضوع را رد کرد.

حرف تازه – جلسه شورای اداری استان گیلان صبح امروز پنجشنبه با حضور آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان، بابک دین پرست معاون اقتصادی وزیر کشور، ارسلان زارع استاندار گیلان و سایر مسئولان استانی در حالی در در سالن غدیر استانداری برگزار شد که خالی از حاشیه نبود.

در همین راستا سایت خبری گیلانستان نوشته است که پس از بیانات آیت الله فلاحتی و هنگام ترک جلسه توسط ایشان، نماینده صومعه سرا اظهارات توهین آمیزی را در خصوص نماینده ولی فقیه استان بر زبان آورده است.
در همین راستا اما سیدکاظم دلخوش نماینده صومعه سرا در مجلس یازدهم نیز ضمن تکذیب این اظهارات در رابطه با نماینده ولی فقیه گفت: نسبت به آمارهای ارائه شده در این جلسه که از زبان معاون عمرانی استاندار، معاون اقتصادی وزیر کشور و امام جمعه رشت در رابطه با تصرفات مطرح شده، انتقاداتی مطرح است.
نماینده صومعه سرا افزود: آیت الله فلاحتی چند دقیقه ای در خصوص مشکلات استان صحبت کردند و از جلسه خارج شدند. حرف بنده این بود که حالا که شما صحبت کردید، لطفا بنشینید و سخنان ما را هم بشنوید. در این جلسه آقایان آماری دادند که نهادهای دولتی و دستگاه های اجرایی، حاشیه دریا و سواحل را تصرف کرده اند درحالیکه از جنگل خواری، کوه خواری و همچنین واگذاری کارخانه های گیلان به افراد غیربومی صحبتی نکردند و تنها به ساحل پرداختند.
دلخوش با تاکید بر اینکه توهینی به آیت الله فلاحتی نکردم ، ادامه داد: البته آقای عادلی هم در دفاع از نماینده ولی فقیه شروع به صحبت کردند که من هم پاسخ ایشان را دادم.
دلخوش: توهینی به آیت الله فلاحتی نکردم

دلخوش: توهینی به آیت الله فلاحتی نکردم

دیارمیرزا

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار