رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۷ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 25 September

دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با اشاره به خساراتی که شیوع کرونا ویروس در این چند ماهه به فعالین حوزه فرهنگ و کشور وارد کرده است گفت: برخی اقشار همچون هنرمندان، خبرنگاران ، سینماگران، فعالین تئاتر، ورزشکاران و مداحان در دوران کرونا یک ریال هم درآمد نداشتند.

حرف تازه –  دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با اشاره به خساراتی که شیوع کرونا ویروس در این چند ماهه به فعالین حوزه فرهنگ و کشور وارد کرده است گفت: برخی اقشار همچون هنرمندان، خبرنگاران ، سینماگران، فعالین تئاتر، ورزشکاران و مداحان در دوران کرونا یک ریال هم درآمد نداشتند.

سیدکاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس در اخطار جلسه علنی امروز مجلس با استناد به اصول ۳،۲۰ و ۲۸ و سایر اصول مرتبط با حقوق فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی مردم گفت: موضوع کرونا تشدید شده و مجددا ۲۶ استان دارای وضعیت قرمز و حاد هستند و در کل کشور بار دیگر به وضعیت پیشین خود بازگشته است، بسیاری از اقشار به خصوص کارگران و کشاورزان و اقشار ضعیف  آسیب دیده اند.
وی افزود: لازم است ستاد ملی مبارزه با کرونا با مجلس جلسه مشترک داشته باشد و به مجلس گزارش ارائه دهد، تعدادی از انجمن های مختلف زیر نظر وزارت فرهنگ یا هنرمندان، خبرنگاران، سینماگران، فعالین تئاتر، ورزشکاران و مداحان در این چند ماه حتی یک ریال هم درآمد نداشته اند.
دلخوش عنوان کرد: هیات رییسه پیگیری کند مجلس و ستاد ملی مبارزه با کرونا در یکی از جلسات مجلس چه در جلسه علنی یا غیر علنی نسبت به این موضوع پیگیری لازم را داشته باشند  تا مردم بدانند که مجلس به طور جدی پیگیر حقوق آنها است.
قاضی زاده هاشمی نائب رییس مجلس در پاسخ به دلخوش گفت: این موضوع پیگیری می شود.
دلخوش: برخی اقشار همچون خبرنگاران در دوران کرونا یک ریال درآمد نداشتند

دلخوش: برخی اقشار همچون خبرنگاران در دوران کرونا یک ریال درآمد نداشتند

ایسنا

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار