رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۲۱ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 31 July

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهاباد گفت: پنج نفر در ارتباط با ماجرای پرحاشیه افتتاح یک واحد پارچه فروشی در این شهرستان دستگیر شدند.

حرف تازه – دادستانی به افتتاحیه پرحاشیه یک پارچه فروشی در مهاباد ورود کرد و این ماجرا با دستگیری پنج نفر در ارتباط با افتتاحیه همراه بود.
مهراب پور اکبر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این افراد شامل صاحب این مغازه و کسانی هستند که به عنوان مدل در هنگام افتتاح آن حضور داشتند.
وی با بیان اینکه این مغازه پارچه فروشی نیز تا اطلاع ثانوی پلمب شده، اضافه کرد: این پرونده هم اکنون در دست بررسی است و نتایج آن بعد از مشخص شدن اطلاع رسانی می شود.
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهاباد، عدم رعایت عرف و اخلاق و تبلیغات نامتعارف و حضور بانوان بدون رعایت موازین شرعی را از مهم ترین تخلفات افتتاح این واحد صنفی اعلام کرد.
اکبرپور افزود: دستگاه قضایی در استان با سرعت و قاطعیت هرگونه تخلف صنفی را رسیدگی و با هر گونه سهل انگاری در این خصوص برخورد قانونی خواهد کرد.
شایان ذکر است هفته گذشته یک واحد پارچه فروشی در این شهرستان اقدام به مراسم افتتاحیه غیراخلاقی و استفاده از تبلیغات نامتعارف در این شهر کرده بود که به محض اطلاع ، دادستانی مهاباد پیگیر این موضوع شد.
دستگیری پنج نفر در ارتباط با افتتاحیه پرحاشیه یک پارچه فروشی

دستگیری پنج نفر در ارتباط با افتتاحیه پرحاشیه یک پارچه فروشی 

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار