دستگیری پنج نفر در ارتباط با افتتاحیه پرحاشیه یک پارچه فروشی

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهاباد گفت: پنج نفر در ارتباط با ماجرای پرحاشیه افتتاح یک واحد پارچه فروشی در این شهرستان دستگیر شدند.

حرف تازه – دادستانی به افتتاحیه پرحاشیه یک پارچه فروشی در مهاباد ورود کرد و این ماجرا با دستگیری پنج نفر در ارتباط با افتتاحیه همراه بود.
مهراب پور اکبر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این افراد شامل صاحب این مغازه و کسانی هستند که به عنوان مدل در هنگام افتتاح آن حضور داشتند.
وی با بیان اینکه این مغازه پارچه فروشی نیز تا اطلاع ثانوی پلمب شده، اضافه کرد: این پرونده هم اکنون در دست بررسی است و نتایج آن بعد از مشخص شدن اطلاع رسانی می شود.
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهاباد، عدم رعایت عرف و اخلاق و تبلیغات نامتعارف و حضور بانوان بدون رعایت موازین شرعی را از مهم ترین تخلفات افتتاح این واحد صنفی اعلام کرد.
اکبرپور افزود: دستگاه قضایی در استان با سرعت و قاطعیت هرگونه تخلف صنفی را رسیدگی و با هر گونه سهل انگاری در این خصوص برخورد قانونی خواهد کرد.
شایان ذکر است هفته گذشته یک واحد پارچه فروشی در این شهرستان اقدام به مراسم افتتاحیه غیراخلاقی و استفاده از تبلیغات نامتعارف در این شهر کرده بود که به محض اطلاع ، دادستانی مهاباد پیگیر این موضوع شد.
دستگیری پنج نفر در ارتباط با افتتاحیه پرحاشیه یک پارچه فروشی

دستگیری پنج نفر در ارتباط با افتتاحیه پرحاشیه یک پارچه فروشی