رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 18 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January

حرف تازه – غلامحسین اسماعیلی سخنگوی دستگاه قضا در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید سازمان زندان‌ها که امروز برگزار شد، با اشاره به خبر دستگیری قاضی فراری توسط پلیس اینترپل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وی در پرونده اکبر طبری متهم است و توسط پلیس اینترپل در رومانی بازداشت شده است. وی افزود: […]

حرف تازه – غلامحسین اسماعیلی سخنگوی دستگاه قضا در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید سازمان زندان‌ها که امروز برگزار شد، با اشاره به خبر دستگیری قاضی فراری توسط پلیس اینترپل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وی در پرونده اکبر طبری متهم است و توسط پلیس اینترپل در رومانی بازداشت شده است.

وی افزود: به دلیل شرایط خاص بیماری کرونا امکان پرواز وجود ندارد و امکان بازگرداندن وی به ایران نیست.

اسماعیلی درباره دستگیری موسوی مجد گفت: پرونده او برای سال ۹۶ و ۹۷ است، البته درباره سایر متهمان پرونده حضور ذهن ندارم.

سخنگوی دستگاه قضا با بیان اینکه حکم این متهم صادر شده و قطعیت پیدا کرده است، گفت: دستگیری او ارتباطی به حادثه تروریستی شهادت سردار سلیمانی ندارد و در سنوات قبل به لحاظ ارتباطی که با برخی مجموعه‌ها داشته و اطلاعاتی را از حوزه‌های دفاعی و نظامی به ویژه در ارتباط با وزارت اطلاعات، سپاه قدس و تردد و اقامت شهید سلیمانی در بازه زمانی سال ۹۶ و ۹۷ به سرویس سیا و هم موساد داده است.

وی درباره همکاری او با سازمان‌های داخلی گفت: او و خانواده‌اش مقیم سوریه بودند و در همان کشور اطلاعاتی را از نیروهای مستشاری و حوزه فعالیت وزارت دفاع به سرویس‌های جاسوسی داده است.

دستگیری قاضی فراری توسط پلیس اینترپل در رومانی

دستگیری قاضی فراری توسط پلیس اینترپل در رومانی

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار