رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 15 April

جانشین فرماندهی انتظامی گیلان از دستگیری عاملان شرارت و درگیری پارک کسمایی شهرستان رشت خبر داد.

حرف تازه – جانشین فرماندهی انتظامی گیلان از دستگیری عاملان شرارت و درگیری پارک کسمائی رشت خبر داد.

سرهنگ حسین حسن‌پور در جمع خبرنگاران اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز پلیس و دستگاه قضایی اعلام و اظهار کرد: نیروی انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند.
وی افزود: در پی اخلال در نظم عمومی و قمه‌کشی توسط اراذل و اوباش در پارک کسمایی شهرستان رشت، بررسی موضوع در دستورکار پلیس قرار گرفت.
جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان با بیان اینکه ماموران پلیس امنیت عمومی استان با انجام تحقیقات و اشرافیت اطلاعاتی، دو متهم این پرونده را شناسایی کردند، افزود: پس از هماهنگی قضایی متهمان در عملیات‌های جداگانه و همزمان دستگیر شدند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه اراذل و اوباش دستگیر شده با یکی از شهروندان درگیر شده بودند، گفت: عاملان تشویش اذهان عمومی و القای حس نا امنی در جامعه، تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.
سرهنگ حسن‌پور علت این درگیری را اختلافات شخصی اعلام کرد و گفت: متهمان ۲۸ و ۲۹ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.
وی در پایان از مردم خواست، در صورت مشاهده مزاحمت و شرارت توسط اراذل و اوباش، مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.
دستگیری عاملان شرارت و درگیری پارک کسمائی رشت

دستگیری عاملان شرارت و درگیری پارک کسمائی رشت

ایسنا

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار