رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۸ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 2 March

فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری عاملان درگیری مسلحانه و تحت تعقیب پلیس گیلان در قزوین خبر داد.

حرف تازه – سردار علی ابراهیمی در خصوص دستگیری عاملان درگیری مسلحانه و تحت تعقیب پلیس گیلان در قزوین گفت: روز شنبه مأموران گشت آزادراه قزوین-کرج هنگام گشت‌زنی به یک دستگاه سواری پراید با ۳ سرنشین مشکوک شدند و به راننده دستور ایست دادند اما او بدون توجه به دستور مأموران متواری شد.

وی ادامه داد: در جریان تعقیب و گریز ۲ نفر از سرنشینان این خودرو با اسلحه شکاری به‌سوی پلیس تیراندازی کردند و در ادامه خودروی‌شان را رها و به‌سوی باغ‌های آن اطراف فرار کردند.
فرمانده انتظامی استان قزوین در ادامه گفت: سرانجام با اجرای طرح مهار و اقدامات اطلاعاتی ۳ متهم فراری در مخفیگاه‌شان شناسایی و در یک اقدام منسجم و ضربتی دستگیر شدند. در جریان این عملیات یکی از متهمان به سمت مأموران حمله‌ور شد که با استفاده از قانون به‌کارگیری سلاح، وی مجروح و به بیمارستان منتقل شد.
سردار ابراهیمی اضافه کرد؛ پس از انتقال به مقر پلیس و انجام تحقیقات مشخص شد دستگیرشدگان از اراذل و اوباش سطح یک استان گیلان هستند که در جریان زورگیری یک خودرو و درگیری مسلحانه در شهرستان رودبار به سمت استان البرز متواری شده بودند و قصد بازگشت به استان گیلان را داشتند که دستگیر شدند.
دستگیری عاملان درگیری مسلحانه و تحت تعقیب پلیس گیلان در قزوین

دستگیری عاملان درگیری مسلحانه و تحت تعقیب پلیس گیلان در قزوین

حادثه ۲۴

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار