رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • السبت ۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 16 January

حرف تازه – بزرگترین باند قاچاق دختران ایرانی به خارج از کشور توسط پلیس امنیت عمومی ناجا منهدم شد. این اتفاق با دستگیری سرکرده بزرگترین باند قاچاق دختران ایرانی در مالزی همراه بود. این گروه تبهکار به سرکردگی فردی با نام مستعار الکس، به مدت ٣ سال و با توجه به ارتباطات گسترده خود در […]

حرف تازه – بزرگترین باند قاچاق دختران ایرانی به خارج از کشور توسط پلیس امنیت عمومی ناجا منهدم شد. این اتفاق با دستگیری سرکرده بزرگترین باند قاچاق دختران ایرانی در مالزی همراه بود.

این گروه تبهکار به سرکردگی فردی با نام مستعار الکس، به مدت ٣ سال و با توجه به ارتباطات گسترده خود در کشورهای مختلف، دختران ایرانی را به منظور بهره‌کشی جنسی از آنان به خارج از کشور قاچاق می‌کرد و به فروش می‌رساند.

فعالیت‌های مجرمانه و ضد ملی این گروه تبهکار در تمام مدت ٣ سال تحت رصد اطلاعاتی نیروی انتظامی قرار داشت و این نهاد پس از انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و هماهنگی‌های لازم با پلیس اینترپل، الکس، سرکرده این باند جنایتکار را در مالزی دستگیر و به کشور منتقل کرد.

گفتنی است علاوه بر دستگیری نفر اول باند قاچاق دختران ایرانی، تمام افراد این باند در داخل و خارج کشور نیز طی یک عملیات اطلاعاتی توسط پلیس امنیت عمومی ناجا دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده‌اند.

دستگیری سرکرده بزرگترین باند قاچاق دختران ایرانی در مالزی

دستگیری سرکرده بزرگترین باند قاچاق دختران ایرانی در مالزی

منبع خبر: تسنیم

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار