رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 26 February
فرمانده انتظامی استان گیلان اعلام کرد:

دستگیری سارقان طلافروشی رشت/ تمامی طلاجات سرقتی کشف شد

فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری سارقان طلافروشی خیابان سردار جنگل رشت و کشف تمامی طلاجات سرقتی خبر داد.

حرف تازه – سردار «عزیزالله ملکی» در تشریح عملیات دستگیری سارقان طلافروشی خیابان سردار جنگل رشت و کشف طلاجات سرقتی اظهار داشت: هفته گذشته به دنبال سرقت یک واحد طلافروشی، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: با توجه به نا معلوم بودن هویت سارقان و استفاده آنها از پوشش صورت، ماموران طی یک سری عملیات ‌های پیچیده با استفاده از شگردهای پلیسی و اقدامات فنی ، موفق به شناسایی خودرو و هویت متهمان پرونده شدند.
فرمانده انتظامی استان گیلان با تاکید بر آمادگی پلیس و بهره‌ گیری ماموران انتظامی استان از آخرین فناوری‌ها و فنون کشف علمی جرائم خاطرنشان کرد: سرانجام ماموران با آگاهی از نقشه حساب شده سارقان، موفق شدند محل اختفاء آنها را در دو محل جداگانه شناسایی و با هماهنگی‌های به عمل آمده ضمن دستگیری سارقان و توقیف خودرو آنها، تمامی طلاجات سرقتی را نیز کشف کنند.
این مقام ارشد انتظامی ضمن تقدیر و تشکر از ماموران پلیس آگاهی افزود: هیچ نقطه‌ای از استان برای فعالیت سارقان و مخلان نظم و امنیت مردم امن نیست و پلیس مقتدرانه با هرگونه حرکات غیر قانونی برخورد خواهد کرد.
دستگیری سارقان طلافروشی رشت

دستگیری سارقان طلافروشی رشت / تمامی طلاجات سرقتی کشف شد

منبع خبر: برنا

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار