رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • السبت ۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 16 January

رئیس پلیس آگاهی گیلان از شناسایی و دستگیری دو مامورنما در شهر رشت خبر داد.

حرف تازه – سرهنگ رحیم شعبانی در جمع خبرنگاران با اعلام خبر دستگیری دو مامورنما در رشت گفت: در پی ارجاع چند فقره پرونده مبنی بر اخاذی تحت عنوان مامور یکی از سازمان‌های دولتی از شهروندان، پیگیری موضوع در دستورکار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات فنی و بررسی‌های صورت گرفته دو متهم سابقه‌دار این پرونده‌ها را شناسایی و با هماهنگی قضایی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان در شهر رشت دستگیر کردند.
وی گفت: در بازرسی از مخفیگاه یکی از متهمان وسایلی از قبیل، سه دستگاه بی سیم، سه عدد افشانه دفاع شخصی، یک رشته دستبند، تعدادی بست پلاستیکی، ماسک و کلاه پوششی، تعدادی احکام ماموریتی یکی از ارگان‌های دولتی، تابلو ایست و شوکر کشف شد.
سرهنگ شعبانی با بیان اینکه متهمان ۳۸ و ۴۳ ساله در تحقیقات پلیس به سه فقره اخاذی از شهروندان با همدستی پنج نفر دیگر اعتراف کردند، خاطرنشان کرد: پنج متهم دیگر این پرونده نیز دستگیر شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان گیلان به معرفی کلیه متهمان این پرونده به مرجع قضایی اشاره کرد و از شهروندان خواست، در مواجهه با افرادی که خود را مامور ارگان‌های دولتی معرفی می‌کنند، حتما از آنها کارت شناسایی معتبر درخواست و در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
دستگیری دو مامورنما در رشت

دستگیری دو مامورنما در رشت

ایسنا

 

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار