رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Monday 3 August

حرف تازه – سرهنگ «سید رسول صمدی» با اعلام این خبر گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح برخورد با اراذل و اوباش به مدت دو روز در شهرستان رشت اجرا شد. این مقام انتظامی افزود: در این طرح ۱۰ نفر از اراذل‌ و‌ اوباش که با شرارت و درگیری برای شهروندان ایجاد مزاحمت می‌کردند […]

حرف تازه – سرهنگ «سید رسول صمدی» با اعلام این خبر گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح برخورد با اراذل و اوباش به مدت دو روز در شهرستان رشت اجرا شد.

این مقام انتظامی افزود: در این طرح ۱۰ نفر از اراذل‌ و‌ اوباش که با شرارت و درگیری برای شهروندان ایجاد مزاحمت می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

وی با اشاره به کشف موادمخدر و سلاح سرد از دستگیر شدگان بیان داشت: متهمان که دارای سوابق متعدد بودند با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ صمدی ادامه داد: عمده جرائم افراد دستگیر شده نزاع و درگیری، ایراد ضرب و جرح، قدرت نمایی با سلاح بوده است.

این مقام انتظامی با هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی، از عزم جدی پلیس برای برخورد با هرگونه ناامنی و شرارت در سطح جامعه خبر داد.

وی گفت: پلیس با قاطعیت و به صورت قانونی با هرگونه هنجارشکنانی برخورد می‌کند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان گیلان در پایان از همکاری خوب دستگاه قضائی در طرح برخورد با اراذل و اوباش قدردانی کرد و افزود: تعامل و حمایت دستگاه قضائی از پلیس، نقش موثری در ارتقاء امنیت اجتماعی و احساس امنیت در جامعه دارد.

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار