رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۲۱ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 31 July

سید گلمیر ساداتی قدیمی ترین عکاس رسانه های استان گیلان که به خاطر سالها فعالیت رسانه ای همیشه مورد عنایت استانداران گیلان از جمله زنده یاد مهندس قهرمانی و جناب دکتر نجفی بوده است این روزها حال و روز جسمی مناسبی ندارد و اکنون دستور مجدد استاندار گیلان برای رسیدگی درمانی به پیشکسوت مطبوعات گیلان صادر شده است.

حرف تازه – سید گلمیر ساداتی قدیمی ترین عکاس رسانه های استان گیلان که به خاطر سالها فعالیت رسانه ای همیشه مورد عنایت استانداران گیلان از جمله زنده یاد مهندس قهرمانی و جناب دکتر نجفی بوده است این روزها حال و روز جسمی مناسبی ندارد.
از یک طرف بیش از یک سال است که باتری قلبش به اتمام رسیده است و با لطف خداوند قلبش همچنان می تپد؛ آن هم در شرایطی که طی همین‌ مدت دو بار در مرکز آموزشی و درمانی حشمت رشت بستری شد اما در لیست انتظار دریافت‌ باتری قرار نگرفت و هر لحظه امکان سکته قلبی را می توان برای این سید مظلوم متصور بود و از طرف دیگر چشم دیگر این پیشکسوت مطبوعات گیلان به علت ضایعه آب مروارید در آستانه نابینایی است.
در چنین شرایطی ارسلان زارع استاندار گیلان از هیچ مساعدتی برای رفع مشکلات این پیشکسوت رسانه فروگذار نکرده و به مانند روزهای پایانی سال ۹۹ بار دیگر دستور رسیدگی درمانی به سید گلمیر ساداتی را صادر کرد است تا این امیدواری ایجاد شود که هم چشم دیگرش عمل شود و از نابینایی پیشگیری گردد و هم با عنایت مسئولین علوم پزشکی گیلان به ویژه دکتر موسوی مدیر کل حراست این اداره، در لیست انتظار دریافت باتری قرار گیرد و به امید خداوند از بروز سکته قلبی جلوگیری شود.
سید گلمیر ساداتی که پس از سالها کار مطبوعاتی فاقد هر گونه درآمد یا بازنشستگی است هیچ انتظاری از کسی ندارد اما این معرفت استاندار گیلان قطعا برای همیشه در قلب و ذهن این پیشکسوت مطبوعات گیلان به یادگار خواهد ماند.

 

دستور مجدد استاندار گیلان برای رسیدگی درمانی به پیشکسوت مطبوعات گیلان

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار