استاندار گیلان:

هتل‌های ۵ ستاره در گیلان احداث شود

حرف تازه (تی تی خبر سابق) : استاندار گیلان با بیان اینکه در بحث گردشگری باید به استان کمک شود، گفت: سال‌ها بود استان گیلان هتل ۴-۵ ستاره نداشت و اخیراً در این مورد تلاش‌هایی انجام شده است. به گزارش حرف تازه به نقل از تسنیم ، محمدعلی نجفی در اولین جلسه قرارگاه فرماندهی اقتصاد مقاومتی […]

حرف تازه (تی تی خبر سابق) : استاندار گیلان با بیان اینکه در بحث گردشگری باید به استان کمک شود، گفت: سال‌ها بود استان گیلان هتل ۴-۵ ستاره نداشت و اخیراً در این مورد تلاش‌هایی انجام شده است.

به گزارش حرف تازه به نقل از تسنیم ، محمدعلی نجفی در اولین جلسه قرارگاه فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که صبح امروز با حضور معاون سازمان مدیریت برنامه‌ریزی و جمعی از مسئولان برگزار شد اظهار داشت: اولین جلسه اقتصاد مقاومتی سال ۹۵ را به فال نیک می‌گیریم و سال گذشته جلسات گوناگونی با مدیران بانک صورت گرفت.

وی با بیان اینکه در موارد استانی با بانک‌ها مشکلی نداریم, افزود: مدیران بانک با ما همراه هستند و انتظار داریم بانک مرکزی اختیارات آن‌ها را بیشتر کند.

استاندار گیلان با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل، تصریح کرد: ستاد اقتصاد مقاومتی در استان را فعال کردیم و امروز اولین جلسه آن است و مباحث دانش بنیان وسایر مسائل را در آن بررسی می‌کنیم.

نجفی در مورد آزاد راه رشت به قزوین, اظهار کرد: یکی از مشکلات ما تأمین ریل بود که موفق شدیم با فضای جدید به وجود آمده ریل‌ها را از هند و روسیه خریداری کنیم.

استاندار گیلان با بیان اینکه در بحث گردشگری باید به استان کمک شود, تأکید کرد: سال‌ها بود استان گیلان هتل ۴-۵ ستاره نداشت و اخیراً در این مورد تلاش‌هایی انجام شده است.

وی با اشاره به حوادث ناگواری که در بارش برف سال‌های ۸۳ و ۸۶ رخ داد، بیان کرد: با تلاش‌هایی که انجام شد و تدابیر اندیشیده شده در بارش برف سال ۹۲ دیگر شاهد حوادث و اتفاقات تلخ نبودیم.

نجفی با بیان اینکه بودجه‌ای که برای ارائه خدمات گردشگری به گیلان اختصاص می‌یابد بسیار کم است، افزود: حدود ۶ میلیون گردشگر در تعطیلات نوروز امسال وارد گیلان شدند اما بوجه اختصاص داده شده برای میانگین ۲ الی ۳ میلیون گردشگر بود.