رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
  • السبت ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Saturday 8 August
تعدادی از بازنشستگان تنها برای انتقال تجربه به صورت کوتاه مدت حضور دارند

دخانیات گیلان برنامه ای برای جذب بازنشستگان ندارد

مجتمع دخانیات گیلان و مجموعه شرکت دخانیات هیچ گونه برنامه ای جهت جذب بازنشستگان ندارد و در سیاستها و برنامه های کلان خود نیز نداشته است.

حرف تازه – مجتمع دخانیات گیلان و مجموعه شرکت دخانیات هیچ گونه برنامه ای برای جذب بازنشستگان ندارد و در سیاستها و برنامه های کلان خود نیز نداشته است.

این شرکت علیرغم کلیه مشکلات در فرایند تامین مواد اولیه و تولید محصولات بواسطه ی تحریم های ظالمانه، محدودیت های تخصیص ارز، ترخیص مواد از گمرکات و مباحث مربوط به شیوع ویروس منحوس کرونا، مصمم است با حمایت نهاد های بالا دستی نسبت به جهش تولید اقدام نموده و در این راستا با جذب نیروهای بومی جوان بعد از طی نمودن مراحل قانونی گام بلندی در مسیر اشتغال زایی در استان برداشته شود.
بدین منظور در سالی که با نام جهش تولید نامگذاری شده است و‌ در راستای حمایت از کار و اشتغال کارگر ایرانی با حمایت و مجوز دکتر مسرور مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد نسبت به جذب نیرو برای تقویت بخش های تولیدی و فروش اقدام خواهد شد.
گفتنی است مجتمع دخانیات گیلان باتوجه به بازنشستگی بیش از ۸۰۰ نفر از پرسنل در عرض ۶ سال اخیر و عدم جذب بموقع نیروی کار جایگزین در سنوات و ادوار گذشته با هماهنگی استاندار محترم و مدیر کل محترم سازمان تامین اجتماعی استان گیلان و ستاد مرکزی شرکت دخانیات ایران نسبت به دعوت از تعدادی از بازنشستگان بصورت کوتاه مدت با عنوان استادکار و تنها جهت انتقال تجارب و دانش فنی به پرسنل در حال جذب اقدام نموده است.
دخانیات گیلان برنامه ای برای جذب بازنشستگان ندارد

دخانیات گیلان برنامه ای برای جذب بازنشستگان ندارد

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت دخانیات مرکز گیلان

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار