با شکست مقابل استقلال خوزستان؛

داماش به جمع کاندیداهای سقوط به لیگ دو پیوست

در آخرین مسابقه از هفته بیست‌وهشت رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال، تیم‌ استقلال خوزستان با یک گل از سد تیم داماش در خانه خود گذشت.

حرف تازه – در چارچوب هفته بیست ‌و هشتم رقابت‌ های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه ‌های ایران، تیم ‌های استقلال خوزستان و داماش گیلان در استادیوم تختی اهواز مقابل هم به میدان رفتند که این بازی با یک گل به سود میزبان اهوازی خاتمه یافت و داماش به جمع کاندیداهای سقوط پیوست.

علی کیانی‌فر در دقیقه ۱۷ نیمه اول روی ارسال احمد آل ‌نعمه با ضربه سر دروازه حریف شمالی را گشود تا استقلالی ‌ها این دیدار خانگی را با پیروزی به پایان برسانند. 

استقلال خوزستان ۱ – داماش گیلان ۰ 

.

استادیوم تختی اهواز 
داور: امید سعیدفر
کمک‌داوران: بهزاد پناهی و رضا حیدری
داور چهارم: مجتبی شجاعی

استقلال خوزستان: فرزین گروسیان، علیرضا دغاغله، احمد آل‌نعمه، رضا یزدان‌دوست، سیدمحمد حسینی، عبدالله سالاری، حسین بهرامی، حسن معاوی، حکیم نصاری، علی کیانی‌فر و امید لطیفی
سرمربی: امیرخلیفه‌اصل

داماش گیلان: عرفان گودرز قلعه‌نویی، محمد مختاری، سینا شاه‌عباسی، آزاد جعفرزاده، بهتاش میثاقیان، میلاد صفایی، جابر نصیری، مهدی نظرمحمدپناه، سعید طالبی، میعاد یزدانی و محمد غلامی
سرمربی: مازیار ربیعی‌فرد

خلاصه بازی: دیدار نمایندگان فوتبال شمال و جنوب با برتری تیم استقلال خوزستان به پایان رسید.

تیم استقلال خوزستان با غلبه بر داماش گیلان ۴۱ امتیازی شد و در رده هفتم جدول رده ‌بندی قرار گرفت و داماش با این باخت ۳۲ امتیازی ماند و در رتبه سیزدهم خطر سقوط را بیش ‌از پیش حس می ‌کند. 

داماش به جمع کاندیداهای سقوط پیوست

داماش به جمع کاندیداهای سقوط پیوست

فارس