رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 18 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September

حرف تازه – جبار کوچکی نژاد لحظاتی پیش در شورای برنامه‌ریزی استان گیلان که به ریاست ارسلان زارع، سرپرست استانداری گیلان با حضور فرمانداران سراسر استان برگزار شد، گفت: سالاری ۴۰ کمیته تخصصی شکل داده بود که نظرات تخصصی در کمیته‌ها بررسی و در شورای برنامه ریزی مطرح می‌شد که ارزشمند بود.   نماینده رشت […]

حرف تازه – جبار کوچکی نژاد لحظاتی پیش در شورای برنامه‌ریزی استان گیلان که به ریاست ارسلان زارع، سرپرست استانداری گیلان با حضور فرمانداران سراسر استان برگزار شد، گفت: سالاری ۴۰ کمیته تخصصی شکل داده بود که نظرات تخصصی در کمیته‌ها بررسی و در شورای برنامه ریزی مطرح می‌شد که ارزشمند بود.
 

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: کمیته ها به عنوان اهرم شورای برنامه ریزی استان بازسازی شده و نقطه نظرات تخصصی آنان در شورای برنامه ریزی استان لحاظ شود.

 

کوچکی نژاد تصریح کرد: سهم رشت دربودجه رشد کرده است در سال گذشته،اما شهرستان رشت نیاز به اعتبارات بیشتری دارد که عدم وجود آب شرب درشالکوی رشت جنب فرودگاه از جمله این موارد است.

 

وی افزود: امسال در بودجه حدود ۷۰ میلیارد تومان به سرجمع دستگاه‌های استانی برای شهرستان رشت افزایش اعتبار دادیم.

 

این نماینده رشت افزود: از سه درصد نفت و گاز به شهرستان رشت که مناطق محرومی نیز دارد که نیاز به تخصیص اعتبار از این حوزه دارد.

 

کوچکی نژاد بیان کرد: شش هزار میلیارد تومان اعتبار قیر سال ۹۷ را باید دستگاه های مربوط گزارش دهند که جذب گردید یا خیر.

 

وی خاطر نشان کرد: امسال سال سخت اقتصادی است و امیدواریم حدود ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار سال جدید برای گیلان تخصیص خوبی داشته باشد.

 

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی همچنین اظهار داشت: با اعلام خبر معاون پارلمانی رئیس جمهور شهرستان شدن خمام تصویب شد که این مهم برای شهرستان‌ارزشمند است که همچنین پیربازار نیز بر اساس‌مصوبه‌ای که در حال تصویب است به شهر تبدیل خواهد شد.

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار